reklamı kapat

POPÜLER

Suzuki Vitara
2020 Suzuki Vitara

4×4 sahibi olmak isteyenlere Suzuki Vitara kampanya detayları

Uzun süredir devam eden teşvikler arasında değerlendirilebilecek seçeneklerden birisi olan Suzuki Vitara, nisan ayında da kullanıcılarla buluşuyor.

Geçtiğimiz yıl içerisinde satışları artırmak amacıyla yapılan hamleler kapsamında adını sık sık duyduğumuz Suzuki Vitara, hatırı sayılır bir başarı elde etti. Rakamlara baktığımızda sınıfının en çok tercih edilen modeli olarak kendisine yer açan Vitara, Euro NCAP’ten 5 yıldız alarak bu güveni pekiştiriyor. Nisan ayında ÖTV ve hurda teşviğine ek olarak 0 faizli kredi avantajı ile tercih edilebilen Vitara, Suzuki yetkili satıcılarında özel fırsatlarla otomobil severleri bekliyor.

2020 Suzuki Vitara

Öne çıkan detaylar

Vitara’da yokuş kalkış desteği ve eğim iniş kontrol sistemi gibi elektronik yardımcılar sürüş güvenliğini desteklerken, radar fren destek sistemi ve adaptif hız sabitleme sistemi gibi pek çok yeni güvenlik unsurları karşımıza çıkıyor. Suzuki imzalı dört tekerlekten çekiş sistemi Allgrip 4×4 sayesinde Vitara, sürüş koşullarına uygun olarak dört farklı sürüş modunu da sürücüsüne sunabiliyor. Ayrıca Vitara’da tam 10,1 inç boyutundaki dokunmatik multimedya sistemi, navigasyon, Bluetooth ve USB girişi özellikleri tüm versiyonlarda standart olarak sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Her biri yüksek yakıt verimliliğine sahip iki adet benzinli motor seçeneği kullanılan Suzuki Vitara’da 1,6 litrelik VVT benzinli motor, 120 beygir güç ve 156 Nm tork üretirken, 1,4 litrelik Turbo Boosterjet benzinli motor ise 140 HP güç ve 220 Nm tork üretiyor. Her iki motor seçeneğinde de yeni nesil 4×4 Allgrip teknolojisinin standart olduğunu belirtmekte fayda var.

İlgili video

2019 Suzuki Vitara