reklamı kapat

POPÜLER

LG Signature Edition

Sınırlı sayıda üretildi ve iPhone X’dan daha pahalıya satılıyor: Karşınızda LG Signature Edition

Güney Kore merkezli teknoloji devi LG, bugün çok özel bir akıllı telefon ile karşımıza çıktı. Şirket en iyisini isteyenlere özel olarak hazırladığı LG Signature Edition modelini duyurdu.

LG bu yıl üst düzey teknik detaylara sahip olmasına rağmen V30 ile V30+ ile çok fazla gündemde yer edinemedi. Bu yıl daha çok iPhone X, Galaxy S8, Galaxy Note 8, Google Pixel 2 XL ve OnePlus 5T gibi modeller konuşuldu. Ancak şirket yıl bitmeden şansını bir kez daha denemek istemiş gibi görünüyor. İşte tam bu noktada Güney Kore’ye özel olarak hazırlanan LG Signature Edition karşımıza çıkıyor. Şirketin sadece 300 adet ürettiği ve yaklaşık 1,800 dolara satacağı Android akıllı telefon, “Signature” markasının telefonlara geldiği ilk modeli oluşturuyor. Tamamen siyah bir gövdesi bulunan telefon, arkasında zirkonyum seramik kullanıyor. Bu sayede kolay kolay çizilmeyen telefon, çerçevesiz tasarımıyla da dikkat çekmeyi başarıyor. Cihazın teknik detayları ise V30 ile V30+ ile büyük benzerlikler taşıyor.

LG Signature Edition

Prestij simgesi: LG Signature Edition

Kutudan Android 8.0 Oreo ile çıkan telefon, gücünü Snapdragon 835 işlemciden ve 6 GB RAM‘den alıyor. 256 GB dahili depolaması bulunan akıllı telefon, 3,300 mAh‘lık bir batarya üzerine kuruluyor. MicroSD kartlar ile 2 TB‘a kadar çıkış yapabilen ürün, arkasında 16 ve 13 megapiksel çözünürlüğe sahip çift lensli kamera kullanıyor. Ön yüzde ise 5 megapiksellik bir özçekim kamerası kullanılıyor. 6 inç’lik OLED ekranında 2880×1440 piksel çözünürlük sunan Signature Edition, Qi kablosuz şarj özelliğine de sahip. Telefonun parmak izi okuyucusu ise arkada yer alıyor.

Satın alan kişilerin isterlerse arkasına isimlerini kazıtabileceği akıllı telefon, Güney Kore pazarında kapış kapış gidecek bir prestik modeli olacak gibi görünüyor. Bu özel modeli siz nasıl buldunuz?