reklamı kapat

POPÜLER

Redmi Xiaomi amiral gemisi

Sayı arttı; iki farklı Redmi amiral gemisi geliyor!

Xiaomi alt markası Redmi imzalı ilk amiral gemisi çok merak ediliyor. Yeni gelen bilgilere göreyse birden fazla amiral gemisi geliyor.

Advertisement

Redmi amiral gemisi, haftalardır gündemde yer alıyor. Sağlam bir kaynaktan sızanlara göreyse firmadan bir değil iki farklı amiral gemisi yolda bulunuyor. Modellerden birini Çin pazarına diğerini ise global pazara hazırladığı tahmin edilen firma, ilginç bir çıkışa hazırlanıyor. Gelen bilgilere göre iki telefon da kırmızı, mavi ve karbon fiber görünümlü olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle geliyor. Modellerin RAM ve depolama seçenekleri de ortaya çıkmış durumda. Kaynaklara göre iki modelde de 6 GB RAM + 64 GB depolama, 6 GB RAM + 128 GB depolama, 8 GB RAM + 128GB depolama ve 8 GB RAM + 256 GB depolama seçenekleri sunulacak. Karşımıza Redmi K20 Pro ya da X20 Pro isimleriyle çıkacağı tahmin edilen cihazlar hakkında başka yeni bilgimiz bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi amiral gemileri çok güçlü olacak

İki telefonun da gücünü 7 nm üretim sürecinden çıkan Snapdragon 855 işlemciden alıyor. Redmi amiral gemilerinin arkasında ise 48 megapiksel + 8 megapiksel + 13 megapiksel üçlü kamera taşıyor. Cihazın bünyesinde bir 3.5 mm kulaklık girişi yer alırken, fiyat konusunda halen bir açıklama bulunmuyor. Ancak 400 – 450 dolar beklentisi bulunuyor. Türkiye’ye de geleceği tahmin edilen cihazlar, Pocophone F1 gibi modellerden dolayı büyük eklenti oluşturuyor.

İlgili Video