reklamı kapat

POPÜLER

WhatsApp

WhatsApp için ortaya atılan “tema değişimi” iddiası

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp kullanıcılar için ilginç bir özellik üzerinde çalışıyor gibi görünüyor.

1,5 milyarın üzerinde kullanıcısıyla mesajlaşma alanında lider isimlerden WhatsApp, uygulamayı geliştirmeye devam ediyor. Yeniliklerle karşımıza çıkan uygulama bu kez ilginç bir kişiselleştirme seçeneğini beraberinde getirecek gibi görünüyor. WhatsApp’ın beta versiyonlarında ve kodlarındaki yenilikleri ortaya çıkarmasıyla ünlü WABetaInfo, Twitter üzerinden hayli ilginç bir bilgi paylaştı. “WhatsApp’ın tema özelleştirmeyle ya da birden fazla temayla ilgileniyor olduğuna inanmak için bazı sebeplerim var. Bakalım bir sonraki versiyonda görebilecek miyiz?” diyen WABetaInfo, temalarla ilgili pek detay vermiyor. Uygulamanın beta versiyonunda henüz olmayan bu özellikle ilgili durum şimdilik “duyum” aşamasında. Ancak yeni beta versiyonuyla beraber ortaya çıkabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

WhatsApp tema değişimi mi getiriyor?

Çoklu tema özelliğiyle beraber kullanıcıların yapabileceği kişiselleştirmelerin sınırı ise bilinmiyor. Tema değişimi standart kalıplarla kalabileceği gibi, detaylı seçenekler de sunabilir. Ne yazık ki betada görünene kadar bu konuyla ilgili detay elde etmek mümkün değil. Elbette yeni tema alternatifinin hem iOS hem de Android için kullanılacağını kaydedelim.

Geçtiğimiz günlerde iOS kullanıcıları için memojileri beta versiyonuna dahil eden uygulama, özellikleri platforma getirme konusunda ise pek aceleci değil. Bu yüzden yeni çoklu tema iddiasının ne zaman gerçekleşeceği şimdilik belirsizliğini koruyor.

İlginizi çekebilir

Fitbit Versa 2 tanıtımı