reklamı kapat

POPÜLER

whatsapp

WhatsApp için yolda olan faydalı sohbet özelliği

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma servisi WhatsApp, birçok kişiyi mutlu edebilecek bir özellikle daha gündemde yer alıyor.

WhatsApp, ortaya çıktığı kadarıyla yakın zaman içerisinde kişilerin belirli sohbetlerin bildirimlerini şimdi olduğu gibi 1 yıl değil sonsuza kadar kapatmasına imkan tanıyacak. Burada aynı zamanda 8 saat ve 1 haftalık seçenekleri de sunacak şirket, sohbetten çıkmadan onu tamamen görünmez hale getirecek ve bunu temelli yapacak olmasıyla bazılarını sevindiriyor. Bu imkanın yakında hem normal hem de grup sohbetler için sunulacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Bu arada servise 7 gün içerisinde otomatik olarak kaybolan yani silinen mesajlar altyapısı da geliyor. Firmanın bu konuda da son beta içerisinde önemli ilerleme katettiği aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

WhatsApp güzel bir başka destek de yolda bulunuyor

Servis için yolda olan özelliklerin başında çoklu hesap desteği yer alıyor. Uzun zamandır test edilen bu özellik sayesinde kişilerin hatırlarsınız aynı WhatsApp hesabını iki farklı cihazda kullanmasının önü açılacak demiştik. Yeni gelen bilgilere göreyse firma kişilere burada iki değil dört farklı cihaz desteği veriyor. Bu da elbette çok güzel görünüyor. Bu sayede aynı hesap hem Android telefonda hem Android tablet üstünde hem de örneğin iPad ve bilgisayar üzerinde açabilecek deniyor. Bu özelliğin tüm popüler işletim sistemlerinde destekleneceği aktarılıyor ve farklı cihaz üstü girişlerde kişilerin bildirim alacağı aktarılıyor.

İlgili Video

İLGİLİ HABERLER