reklamı kapat

POPÜLER

Gazelle elektrikli bisiklet

Ultimate C380

Ultimate C8

Gazelle elektrikli bisiklet

Ultimate C380

Gazelle’den 112 km menzilli iki yeni modern elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet pazarının önemli isimleri arasında yer alan Gazelle, ürün gamına iki model daha eklediğini duyurdu. İşte detaylar;

Elektrikli bisiklet pazarının Gazelle imzalı en yeni modelleri Ultimate C8 ve Ultimate C380 isimlerine sahip. Modern tasarımlı bisiklet modellerinden Ultimate C8, koltuk altında ve önde süspansiyon sistemleri taşıyor. Bu sayede şehir içi konforu yüksek olan model, yerleşik çamurluklara ve LED aydınlatmaya sahip ve zincir yerine kayış kullanıyor. Aynı zamanda disk frenlerin kullanıldığı bisiklet, gücünü 50 Nm tork üreten Bosch Active Line Plus elektrik motorundan alıyor. Ortada yer alan bu motor ile 32 km/s hıza çıkabilen Ultimate C8, ekonomik modunda 112 km, normalde ise 48 km menzil sunuyor. Bu model için başlangıç fiyatı 3.500 dolar seviyesinde.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ultimate C380

Elektrikli bisiklet pazarı inanılmaz hızlı büyüyor

Tasarımı Ultimate C8 ile aynı olan Gazelle Ultimate C380 ise yine çiftli süspansiyon sistemi üzerine kuruluyor. Gücünü 65 Nm tork üreten Bosch Performance Line elektrik motorundan alan bisiklet, ekonomik modunda 112 km, normalde ise 40 km kadar menzil sunuyor. Maksimum hızı yine 32 km/s olan bisikletin, disk frenleri, zincir yerine kayış sistemi, yerleşik çamurlukları, LED aydınlatması ve tam 4.500 dolarlık satış fiyatı bulunuyor. İki model de yurt dışı için bile oldukça pahalı bir noktada yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da son dönemde gördüğümüz en özel model