reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet Lightrider E Ultimate

Lightrider E Ultimate; sınıfının en hafif elektrikli bisiklet modellerinden

Elektrikli bisiklet dünyasında güçlü seçenekler ses getirmeyi sürdürüyor. Bu sefer Lightrider E Ultimate öne çıkmayı başardı.

En yeni elektrikli bisiklet modelleri arasında yer alan Avrupa merkezli Thömus imzalı Lightrider E Ultimate, çift süspansiyon sistemine sahip eMTB sınıfının en hafif modelleri arasına giriş yapıyor. Toplam ağırlığı spesifik olarak 14,8 kg seviyesinde olan bisiklet, tahmin edebileceğiniz üzere karbon fiber bir gövde üzerine kuruluyor. Birçok rakibinden yaklaşık 5 kg daha hafif olduğu aktarılan model, yapılan açıklamaya göre 220W gücünde Bikedrive Air isimli bir elektrik motoru taşıyor. Bu 3,5 kg ağırlığındaki motor ile 30 Nm tork getiren ve pedal desteği ile 25 km/s yasal hız limitine vurabilen araziye özel model, 36V/250-Wh pil paketi ile geliyor. Bu pil ile ne kadar menzil elde edilebildiği net olarak açıklanmıyor. Sadece pilin 3,5 saat içerisinde tamamen doldurulabildiği aktarılıyor.

Yüksek performanslı sürüşe özel DT Swiss’ten gelen süspansiyon ve yüksek performanslı hidrolik disk fren sistemleriyle donatılan elektrikli bisiklet Lightrider E Ultimate, 29 inç DT Swiss jantlarını Schwalbe lastikler ile sarıyor. Aktarım tarafında Shimano imzalı donanımlar taşıyan eMTB, herhangi bir çamurluk ya da yerleşik LED aydınlatma taşımıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lightrider E Ultimate modeli üst seviye bir seçenek olduğundan ucuz değil. Bisikletin yaklaşık olarak 6.500 dolarlık bir satış fiyatı bulunuyor. Kırmızı, siyah ve beyaz renklerde hazırlanan Thömus imzalı bisiklet, çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor.

Lightrider E Ultimate elektrikli bisiklet modeli bu da ilginizi çekebilir: Motorola’nın uzaktan kablosuz şarj teknolojisi