reklamı kapat

POPÜLER

Toyota Corolla Koronavirüs

Koronavirüs; Türkiye’de sağlık çalışanları için araç kiralamada indirim

Sağlık çalışanları ve ulaşım ihtiyacı duyan vatandaşlar için önemli uygulamaları devreye alan Enterprise, Koronavirüs sürecini biraz da olsa rahatlatma amacında.

Koronavirüs sürecinde ortaya çıkan problemlere, farklı alanda hizmet gösteren markalar üzerinden çözümler üretilmeye devam ediliyor. Bu dönemde en büyük yükü üstlenen sağlık çalışanları için konaklama hizmetlerinde büyük kolaylık sağlayan oteller yanında, araç kiralama şirketi Enterprise da dahil oldu. Salgınla mücadele eden sağlık kuruluşları ile mobilite ihtiyacını karşılamak isteyenlere özel kiralama imkanları sunan şirket, tüm sağlık çalışanlarına günlük 90 TL’ye Toyota Corolla Hybrid seçeneği de dahil olmak üzere kilometre sınırı olmadan araç kiralama hizmeti sunacağını duyurdu. Sağlık çalışanları ayrıca, kiraladıkları araçlara dezenfektasyon işlemi yapılmış bir şekilde ve ücretsiz olarak sunulan adrese teslim hizmetiyle zahmetsizce erişim sağlayabilecek.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Koronavirüs sürecinde herkesin üzerine düşeni yapması gerekiyor”

Enterprise toplu taşıma yerine özel araçla mobilite ihtiyacını karşılamak isteyen vatandaşlar için de kiralama hizmetlerinde indirime gidiyor. 129 TL’den başlayan fiyatlarla araçlarını sunan şirket, ücretsiz adrese teslim uygulamasını burada da geçerli kılıyor. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Enterprise Türkiye CEO’su Özarslan Tangün; “Dünya ile birlikte ülkemizi tehdit eden salgını karşı mücadeleye verdiğimiz desteğimiz devam ediyor. Böylesi bir ortamda herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini düşünüyoruz. Başta sağlık çalışanları olmak üzere, zaruri hallerde evlerinden dışarı çıkmak durumunda kalan vatandaşlarımıza kilometre sınırlamaları olmaksızın sağladığımız özel kiralama şartlarımız yoğun talep görmeyi sürdürüyor. Hizmetlerimizle bundan sonrasında da tüm sağlık çalışanlarımızın ve vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

İlgili video

Yeni RAV4 çarpışma testi