reklamı kapat

POPÜLER

turkcell

Turkcell’den sağlık çalışanlarına güzel hediye

Türkiye’nin en büyük operatörlerinden Turkcell, şu an bizleri için canını dişine takan sağlık çalışanlarına güzel bir hediye veriyor.

Koronavirüs salgını nedeniyle Türkiye’deki sağlık çalışanları hiç olmadığı yoğun çalışıyor. Türkiye’de yaşan herkesin sağlığı için büyük bir özveri gösteren sağlık personelleri, şu an her şeyin en iyisinin hak ediyor. Bu konuda Turkcell de bir adım atıyor. Firma yapılan resmi açıklamaya göre Türkiye’yi de tehdit eden yeni tip koronavirüs salgınıyla mücadelede fedakarca hizmet veren sağlık çalışanlarına destek olmak için harekete geçti. Turkcell hattı kullanan sağlık çalışanlarına kendi tarifelerine ek olarak ücretsiz 500 dakika konuşma ve 5 GB internet paketi tanımlayacak.

Konu hakkında Türkiye’nin, yerinde ve zamanında alınan önlemler sayesinde salgın hastalıkla mücadelede tüm dünyada örnek gösterildiğinin altını çizen Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, “Turkcell olarak, bu zor zamanlarda vatandaşlarımızın sağlığı için büyük özveriyle mücadele eden sağlık çalışanlarımıza müteşekkiriz. Bu sıkıntılı günleri her bireyin sorumluluklarını eksiksiz yerine getirmesi sayesinde aşacağımıza inanıyorum.

Biz Türkiye’nin Turkcell’iyiz. Bu bilinçle 7/24 görevleri başında olan teknisyenlerimizden doktorlarımıza, hemşirelerimizden müstahdemlerimize kadar tüm sağlık personellerimizin de sevdikleriyle rahatça görüşebilmeleri için elimizden gelen her türlü desteği vereceğiz. İnanıyorum ki, devletimizin attığı kararlı adımlar, vatandaşlarımızın kurallara uyması ve sağlık çalışanlarımızın üstün gayretleri neticesinde bu hastalığa karşı mücadelemizi kısa sürede kazanacağız” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Turkcell, diğer birçok firma gibi koronavirüs salgınına büyük önem veriyor

Turkcell hatırlarsınız daha önce de alınan önlemlere destek vermek amacıyla yurtdışındaki müşterilerin dünyanın her yerinden Dışişleri Bakanlığı’nın 7/24 hizmet verdiği Konsolosluk Çağrı Merkezi’ne (+90 312 292 29 29) yapacakları aramaları ücretsiz hale getirmişti.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni iPad Pro modelleri ile tanışın