reklamı kapat

POPÜLER

Toyota Ferrari modifiye

Örnekler git gide artıyor; Toyota çizgilerini Ferrari ile birleştiren modifikasyon kiti

Japonya merkezli bir performans geliştirici tarafından Toyota Prius sahipleri için sunulan gövde kiti, Ferrari karakterini beraberinde getiriyor.

Yeni Suzuki Jimny ile başlayıp adeta dalga dalya büyüyen karakteristik gövde kiti modifikasyonları farklı modellere de nüfuz etmeye başladı. Kısa süre önde Toyota RAV4 üzerinden radarımıza takılan bu değişimlere şimdi de ailenin hibrit üyesi Prius dahil oluyor. Japonya merkezli hizmet veren geliştirme şirketi Albermo tarafından hayata geçirilen bu Prius gövde kiti, Ferrari FF modelini karşımıza çıkartıyor. SP42 olarak katalogdaki yerini alan kit, RAV4 örneğinde olduğu gibi sadece aracın ön böşümünde kendisini geniş kapsamlı şekilde hissettirecek niteliklerde.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toyota Prius’u Ferrari FF’e dönüştüren değişimler

Proje kapsamında yapılan en önemli değişiklik, Ferrari FF ile benzerlik gösteren özel bir ön tampon diyebiliriz. Karartılmış bir ızgara, siyahla kaplı keskin sis lambası ve alt lip ön bölümdeki bu karakterin ortaya çıkmasındaki temel dinamikleri oluşturuyor. Araçları için sadece bu seti almayı tercih edenlerin 1.012 doları gözden çıkarması gerekiyor. Albermo, Prius için araca biraz daha agresif bir yapı veren farklı bir arka tampon difüzör paketi de tasarladı. Bunu parça ise 731 dolarlık fiyatla satışa sunuluyor. Kaputta ve tavanda kullanılan İtalyan bayrağının renklerin de şüphesiz oluşan genel karakterdeki en büyük destekleyici konumunda.

İlgili video

Jimny tanıtımı