reklamı kapat

POPÜLER

Toyota RAV4

Yeni Jimny vakası; Toyota RAV4’ünüzü Lamborghini Urus’a çevirebileceğiniz gövde kiti

Albermo adında bir Japon tuning şirketi tarafından sunulan Toyota RAV4 kiti, Lamborghini Urus çizgilerini dünyanın en popüler modellerinden birisine getiriyor.

Yeni jenerasyon Suzuki Jimny‘nin tanıtılmasıyla birlikte karşımıza en çok çıkan şeylerden birisini modifikasyonlar oldu. Bu modifikasyonları öncekilerden ayıran en önemli şey ise, Jimny’i Land Rover Defender ve Mercedes G-Serisi gibi modellere dönüştürmesiydi. Kullanıcılar tarafından inanılmaz derecede ilgi gören bu değişimlere Türkiye’de de azımsanmayacak bir kitle hayranlık duruyor. Şimdi ise önümüzde dünyanın en çok satan SUV modellerinden Toyota RAV4 üzerinden benzer bir değişim çıkıyor. Japonya’da tanıtılan kit, RAV4’ü hiper karaktere dönüştürme potansiyeline sahip.

Toyota RAV4

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toyota RAV4 gövde kitiyle Urus esintileri

Albermo adında bir Japon tuning şirketi tarafından sunulan paket XR51 olarak adlandırılan bir gövde kitini getiriyor. Bu gövde kiti dünyanın en hızlı SUV modellerinden birisi olan Lamborghini Urus’un çizgilerini RAV4’e aktarıyor. Kit aracı 360 derece Urus’a çeviriyor dersek biraz fazla abartmış oluruz. Daha çok ön bölümde uygulanan tamponlar ile dinamikler yansıtılıyor. Albermo’nun ön tamponu 1.294 dolara satılıyor ve Lamborghini’nin tamponuna çok benziyor. Buruna yerleştirilen parlak bir siyah kapak da Toyota Safety Sense sistemini örterken Urus’un ızgarasının merkezinde bulunan büyük radar ünitesinin görünümünü taklit edecek şekilde tasarlanmış. Tüm kit Japonya’da 2.250 dolara alıcı bulacak.

İlgili video

Jimny tanıtımı