reklamı kapat

POPÜLER

Beklenen evrim gerçekleşiyor; 2019 Toyota RAV4’den gelen ilk fotoğraf ile heyecan başladı

Amerika’da düzenlenecek olan tanıtım etkinliğiyle karşımıza çıkacak olan 2019 Toyota RAV4, akıllarda yer edinen FT-AC konseptinin tasarımından izler taşıyacak.

Cenevre Otomobil Fuarı heyecanını yavaş yavaş geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde, ay sonuna doğru bizleri iki önemli organizasyonun beklediğini biliyoruz. Pekin ve New York Otomobil Fuarı‘yla iki farklı kıtada yaşanacak heyecan için resmi kaynaklardan yavaş yavaş bilgiler gelmeye devam ediyor. Pekin’de karşımıza çıkacak yeni Touareg için geçtiğimiz günlerde yeni detaylar paylaşan Volkswagen’i bugün itibarıyla Toyota takip etti. New York’ta 2019 model yılıyla yeni jenerasyon RAV4‘ün tanıtımını gerçekleştireceğini duyuran marka, beraberinde teaser niteliğinde bir görsel paylaştı. Bu görselle birlikte bizlere dış tasarımla ilgili önemli ipuçları veren Toyota, geçtiğimiz yıl tanıtımını gerçekleştirdiği ve ciddi anlamda olumlu dönüşler altığı FT-AC konseptinin karaterini yeni RAV4’te kullandığını da gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kokpitte de ciddi yenilikler olacak

1996 yılında başlayan macerasında Toyota’nın en çok satan modellerinden birisi olmayı başaran RAV4’ün sadece geçtiğimiz ay Amerika pazarında 30 bine yakın sattığını belirten kaynaklar, yeni jenerasyonun marka için hayati önem arz ettiğinde hem fikir. Bu yüzden dış tasarımı itibarıyla günümüzde en çok eleştirildiği noktası olan dış tasarımında çok daha kaslı bir görüntüyle karşımıza çıkacak olan RAV4, motor ve teknolojik asistanlarıyla da en yeni özellikleri beraberinde getirecek. Dizel motor seçeneğinin olması beklenmeyen modelde, Auris‘te olduğu gibi hibrit ve benzinli motorların yer almasına kesin gözüyle bakılıyor. 28 Mart’ta düzenlenecek etkinlikle tüm dünyanın karşısına çıkacak olan 2019 Toyota RAV4 ile ilgili gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.