reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Y7 (2018)

Dikkat çeken detaylarıyla Huawei Y7 (2018) ortaya çıktı

Kısa süre önce dört kameralı Y9 (2018) modelini tanıtan Huawei, ortaya çıktığı kadarıyla Y7 (2018) üzerinde de çalışıyor. İşte giriş seviyesine konumlandırılan Huawei Y7 (2018)‘in ilk detayları;

Yakın zamanda lanse edilmesi beklenen Huawei Y7 (2018), tasarımsal olarak Y9 (2018)’e oldukça benziyor. Biraz daha kalın çerçeveleri bulunan telefon, parmak izi sensörünü arkasında taşıyor. Metal çerçeveleriyle sağlam bir seçenek oluşturacak cihaz, 3.5mm kulaklık girişine sahip görünüyor. Bağlantı noktasında microUSB kullanan telefon, 4.000 mAh kapasitesinde bir pille gelecek deniyor. Abisinden farklı olarak sade iki kameranın (13 megapiksel arka) tercih edildiği telefon, 18:9 da bir ekrana sahip. Bu açıdan uzun modellerden olacak telefon, resmi basın görselinden görüldüğü üzere fiziksel bir home butonuna da sahip olmayacak. Yan görüntüsünden oldukça ince tasarlandığı görülen cihaz, rahatsız etmeyen bir kamera modül çıkıntısına sahip. Bu da özellikle ince kılıflar için güzel bir detay.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Huawei Y7 (2018)”

Android işletim sistemi telefonun performans departmanı içinse henüz bir açıklama bulunmuyor. Ancak 2017 Huawei Y7’nin 2GB RAM, 16GB depolama ve Qualcomm Snapdragon 435 işlemciyle geldiği biliniyor. Bu noktada sadece işlemcisinin güncelleneceği söylenen telefon, yüksek ihtimalle de uygun fiyata sahip olacak. Yukarıda da dediğimiz gibi yakın zaman içerisinde tanıtılması beklenen telefon, Y ailesine güzel bir seçenek daha ekleyecek gibi görünüyor.