reklamı kapat

POPÜLER

Spinciti elektrikli bisiklet
Spinciti elektrikli bisiklet
Spinciti elektrikli bisiklet
Spinciti elektrikli bisiklet
Spinciti elektrikli bisiklet

Şık tasarım ile üstün özellikleri bir araya getiren yeni elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet dünyası inanılmaz bir yükseliş gösteriyor. Bu alandaki en yeni model ise Spinciti’den geliyor. İşte detaylar;

Indiegogo üstünde 50 bin dolar destek toplama amacıyla yola çıkan Spinciti’nin yeni elektrikli bisikleti, sayfada görebileceğiniz farklı gövde tipleriyle elde edilebiliyor. Bu açıdan herkese hitap eden bisiklet, başlıkta da belirttiğimiz gibi şık tasarım ile üstün özellikleri bir araya getiriyor. Model için üç farklı motor seçeneği sunuluyor. Burada kişiler ihtiyaçlarına göre 250W, 350W ve 500W gücündeki bir motoru seçenebiliyor. Bu konuda seçim şansı sunulması güzel görünürken, bu modeller sırasıyla 32 km/s, 40 km/s ve 45 km/s hızlara çıkabiliyor. Orta menzili LG imzalı pilleriye 80 km seviyesinde olan “pedal destekli” model, Bluetooth bağlantı özelliğine de sahip. Bu sayede hazırlanan iOS ve Android akıllı telefon uygulamalarıyla bağlantı kurabilen bisiklet, buradan birçok konuda bilgi veriyor, aktivite takibi yapıyor, bisiklet ayarlarına erişim sunuyor ve arkadaşlar ile mücadele edilmesine imkan tanıyor. Böylelikle kişileri daha aktif olmayan iten elektrikli bisiklet, gece kullanımı için LED aydınlatma sistemi taşıyor. Shimano Deore modeli 8 vites ve hidrolik disk frenler ile donatılan bisiklet, farklı renk seçenekleriyle de tercih edilebiliyor.

Spinciti elektrikli bisiklet
Spinciti elektrikli bisiklet
Spinciti elektrikli bisiklet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spinciti imzalı elektrikli bisiklet ucuz değil

Burada 250W motor için başlangıç fiyat 999 dolar seviyesinde. 350W model için 1.199 dolar, 500W model içinse 1.299 dolar verilmesi gerekiyor. Bu fiyatların Indiegogo merkezli bağış fiyatları olduğunu belirtelim. Proje sonrası modelin maksimum fiyatı 2.650 dolara kadar çıkacak deniyor.

İLGİLİ HABERLER