reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon 6. bölüm için hayranları çıkmaza sokan yeni ipucu

Lucifer 5. sezon senaristleri küçük isim oyununa devam ediyor. Ancak Netflix dizisinin 6. bölüm ismini hayranlar tahmin edemeyecek gibi görünüyor.

Advertisement

Görünen o ki Lucifer 5. sezon için yayınlanacak 16 bölümün 16’sına da isim tahmini yapacağız. Zira popüler Netflix dizisinin 6. bölümü için de yeni bir ipucu gelmiş durumda. Ancak senaristler bu ipucunu hayranlarla paylaşmadan önce küçük bir uyarı geçerek bu seferkinin “fazlasıyla” zor olduğunu kaydetmişti. Nitekim ipucu yayınlandığında hayranlar kendilerini bir çıkmazda buldu. Geçmiş bölüm isimlerinde, özellikle de beşinci bölümde, başarılı tahminlere imza atan hayranlar bu sefer sert bir kayaya çarpıyor. 8 harflik bir kelimeden oluşan 6. bölüm isminin üçüncü harfi U son harfi ise Z olarak açıklandı. Hayranlar da sözlüklere sarıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix, Lucifer 5. sezon bölümlerini 2020’de yayınlayacak

Hayranlar bölümle ilgili yeni bir ipucu daha istese de bu ipucu gelmeyecek gibi görünüyor. Bazı hayranlar sözcüğün İngilizce olmayabileceğine de dikkat çekiyor. Bu ipucunun dışında bölümün yazarının Jen Graham Imada olduğunu da öğrendik. Ağırlıklı olarak 4. sezonda hikaye editörü olarak çalışan Imada’nın geçmişte kaleme aldığı bölümler de bulunuyor.

İsmi belli olmadığı için ne yazık ki yeni bölümle ilgili bir şey söylemek mümkün değil. Ancak bu bölümün “en çok merak edilen soruların cevaplanacağı” 5. bölümden sonra geleceğini hatırlatalım. Dizinin yaratıcılarından Joe Henderson’ın bu açıklamasının detaylarına buradaki haberimizden ulaşabilirsiniz. Lucifer 5. sezon bölümleri, henüz tarihi netleşmese de, 2020’de izleyicilerle buluşacak.

İlginizi çekebilir

Rick and Morty 4. sezon için Stranger Things esintili “isim fragmanı”