reklamı kapat

POPÜLER

Netflix The Witcher 2. sezon

The Witcher 2. sezon için Mark Hamill’in Vesemir açıklaması

Netflix dizileri arasında kısa sürede başarılı yapımlardan biri olan The Witcher 2. sezon için hazırlıklara başladı. Akıllarda ise tek soru var: Vesemir’i kim oynayacak?

The Witcher 2. sezon için daha ilk sezon yayınlanmadan onay veren Netflix, 20 Aralık’ta ilk sezonu yayınlayarak yılı en iddialı işlerinden biriyle de kapatmış oldu. Şimdi ise elbette hayranlar heyecanla ikinci sezonu bekliyor. Hazırlıkları başlanan ikinci sezonun çekimlerinin de Şubat 2020’de başlaması bekleniyor. Serinin hayranlarının ise hayli merak ettiği bir şey var. İlk sezonda ismen geçen ve pek göremediğimiz Vesemir’in aktörü. Daha ilk sezon duyurulduğundan bu yana rol için Mark Hamill‘i isteyen hayranlar bu kampanyayı şiddetlendirirken, oyuncu da kapıları hep aralık tutuyor. Twitter üzerinden yaptığı açıklama ise sanki olasılıkların düşük olabileceğini işaret ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Witcher 2. sezon için Vesemir’i henüz açıklamadı

Hamill attığı tweet‘te “Bunun ne olduğunu ya da ne hakkında olduğunu bilmiyorum. Ancak beni Vesemir’i oynamam için aramadılar… Henüz.” diyor. Tweet’ini ise “menejerimi arayın” notuyla bitiriyor. Hamill’i Vesemir olarak görür müyüz bilemiyoruz ancak şu noktada dizinin Vesemir için aklında birilerinin olmasının ötesinde, bir oyuncuyu zaten seçmiş olma ihtimali hayli yüksek.

Geralt için adeta bir baba figürü olan Vesemir onu eğiten ve yetiştiren isim konumunda. Bu sebeple Geralt için de önemli karakterlerden biri. Hem oyun hem de kitap takipçilerinin de favori karakterleri arasında yer alıyor. Ancak dizi açıklayana kadar karakteri kimin canlandırdığını öğrenemeyeceğiz gibi görünüyor. Şimdilik pusuda set sızıntılarını bekliyoruz. The Witcher 2. sezon bölümlerinin yayın tarihi için hala bir açıklama yapılmadığını hatırlatalım. Sezonun 2020 sonu, 2021 başlarında yayınlanması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Ocak 2020 Netflix Türkiye ajandası