reklamı kapat

POPÜLER

Vodafone Freezone’dan eğitimle ilgili gençlere güzel fırsat

Vodafone Türkiye’nin gençlik markası Vodafone FreeZone, 26 yaş ve altı gençler için sunduğu avantajlara bir yenisini ekledi..Vodafone FreeZone ana sponsorluğunda StudyExpo Fuarcılık A.Ş. organizasyonuyla düzenlenen StudyExpo Yurtdışı Dil ve Yaz Okulları Fuarı, yabancı dil ve yaz okulları alanında faaliyet gösteren 50’yi aşkın seçkin okulu Türk öğrencilerle buluşturacak.

25-26 Şubat’ta İstanbul Harbiye Hilton, 28 Şubat’ta Ankara Sheraton, 2 Mart’ta İzmir Hilton ve 4 Mart’ta İstanbul Kozyatağı Hilton’da düzenlenecek fuarlarda, öğrenciler yurtdışındaki dil ve yaz okulları ile bire bir görüşerek bilgi sahibi olacak. Fuara İngiltere, ABD, Kanada, İrlanda, Güney Afrika, Fransa, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Almanya, Fransa, İspanya, İsviçre, İtalya, Rusya ve Japonya gibi ülkelerden seçkin dil okulları katılacak. Kişisel Gelişim ve Kariyer Seminerleri’nin de verileceği fuarda, çeşitli etkinlikler ve ödüllü yarışmalar yapılacak. Fuarda bununla birlikte katılımcı okullar tarafından indirimler ve promosyonlar da sunulacak.

vodafone

Vodafone FreeZone ile gençlere her daim yeni fırsatlar sunduklarını belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy şunları söyledi:

“Her tüketicinin ihtiyacına yönelik beklentisinin farklı olmasından hareketle oluşturduğumuz Vodafone FreeZone markasıyla 26 yaş ve altı gençlerin ihtiyaçlarına uygun kampanyalar düzenlemeyi sürdürüyoruz. Konsept yurtdışı eğitim fuarları alanında uzman olan StudyExpo işbirliğiyle İstanbul, Ankara ve İzmir’de gerçekleştireceğimiz StudyExpo Yurtdışı Dil ve Yaz Okulları Fuarı ile Türk gençleri dünyanın önde gelen 50’yi aşkın okuluyla buluşturacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Türkiye’de bugüne kadar yapılmış en geniş katılımlı Yurtdışı Dil ve Yaz Okulları Fuarı ile gençlere yurtdışındaki dil ve yaz okulları ile bire bir görüşerek ilk ağızdan bilgi sahibi olma fırsatı sunacağız. Vodafone FreeZone ile gençler için yeni özgürlük alanları yaratmaya devam edeceğiz.”

Ziyaretin ücretsiz olacağı StudyExpo Yurtdışı Dil ve Yaz Okulları Fuarı ile ilgili ayrıntılı bilgi ve online davetiyeye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.