reklamı kapat

POPÜLER

BAUSuperMassive

2018 Kış Mevsimi şampiyona belli oldu

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde Kış Mevsimi şampiyonu belli oldu. 22 Nisan’da İstanbul’da gerçekleştirilen League of Legends 2018 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finali’ni Royal Bandits’i 3-1’lik skorla mağlup eden BAUSuperMassive kazandı ve bu önemli kupanın sahibi oldu.

19 maçlık rekor seriyle finale gelen BAUSuperMassive ve ilk kez final koltuğuna oturan Royal Bandits arasında oynanan sezon finalinde, kupaya uzanan ekip BAUSuperMassive oldu. En değerli oyuncu ödülünün sahibi ise tüm serilerde gösterdiği üstün performansla SnowFlower seçildi. Başarılı oyuncu ödülünü, Vodafone Türkiye Dijital Segmentler Pazarlama Direktörü Nedim Baytorun’un elinden aldı. Üçüncü maçın ortalarına kadar her iki takımın da bariz bir üstünlüğü bulunmazken, BAUSuperMassive ani baskınlarla skor farkını açmaya başladı. Ve neredeyse saniyeler içinde net bir zafere imza atarak 3-1’lik skorla League of Legends 2018 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Şampiyonu olmayı başardı.

Nedim Baytorun: Espora önümüzdeki 5 yılda 30 milyon TL’lik destek vereceğiz

Esporun dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızla büyüyen bir pazar olduğunu belirten Vodafone Türkiye Dijital Segmentler Pazarlama Direktörü Nedim Baytorun, “Vodafone FreeZone olarak, espor pazarını, genç abonelerimize gençliklerini özgürce yaşama imkânı verecek yeni bir yatırım alanı olarak görüyoruz. Bu doğrultuda geliştirdiğimiz oyun paketleriyle tutku alanı espor olan gençlere pek çok ayrıcalık sunuyoruz. Geçen yıldan bu yana espor alanında yaptığımız kampanyalar ve tanıtımlar ile 14 milyon gence ulaştık. Bu yıl ise daha kapsamlı ve daha büyük bir adım atarak, ülkemizde profesyonel ligi olan tek oyun League of Legends’ın kış ve yaz mevsimi liglerine isim sponsoru olduk. Son bir yılda yaklaşık 5 milyon TL’lik yatırım yaptığımız espora toplam desteğimizin, önümüzdeki 5 yılda 30 milyon TL’ye ulaşmasını planlıyoruz. Bu vesileyle, League of Legends 2018 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi’nde mücadele eden tüm takımları kutluyoruz” dedi.