reklamı kapat

POPÜLER

BMW iX3

BMW’nin ilk elektrikli SUV aracı iX3 hakkında son detaylar

BMW, yeni elektrikli otomobili iX3’ü tanıtmak için gün sayıyor. 24 Nisan-28 Nisan tarihleri arasında Pekin’de gerçekleşecek Auto China 2018’de görücüye çıkacak otomobilin bir SUV aracı olacağı belirtiliyor.

BMW’nin ilk elektrikli SUV aracı olacağı ifade edilen iX3 ile ilgili BMW’den bir ipucu fotoğrafı geldi. Twitter üzerinden paylaşılan fotoğrafta aracın nasıl bir tasarıma sahip olacağı henüz açığa çıkmasa da otomobilin ön ızgarasını görüyoruz. Farklı bir ön ızgara tasarımına sahip olmasını beklediğimiz SUV aracın tasarım açısından BMW X3’e benzer bir tasarım sunacağı ifade ediliyor. BMW’nin yeni tanıtacağı ilk SUV elektrikli aracıyla ilgili tüm detayları çok yakında sizlerle paylaşacağız.

BMW’nin elektrikli otomobil ailesinde yer alan yeni BMW i3 ve i3s de pazara yeni bir soluk getiriyor. Menziliyle sürüş zevkini uzun yollardan yaşatma konusunda iddialı olan Yeni BMW i3 ve BMW i3s, performans limitlerini de bir adım ileriye taşıyor. Yeni BMW i3 ve BMW i3s’in en karakteristik ve fark yataran özelliğini tasarım detayları oluşturuyor. Yüksek tavanlı yapıları sayesinde içerideki ferah yaşam alanını dışarıdan hissettirmeye başlayan modellerde, 19 inç ve 20 inç ebatlarında (BMW i3s modelinde standart) hafif alaşım jantlar tasarımı güçlendiren temel ögeler arasında yer alıyor.

Yeni BMW i3 ve i3s’in tanıtım videosu