reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 55UL2363DT

Toshiba 55UL2363DT Ultra HD TV için yeni A101 fırsatı [15 Şubat 2024]

A101, Toshiba 55UL2363DT televizyonu yeniden satışa sunuyor. 55 inçlik ekran boyutuna sahip olan cihaz Vestel’in servis güvencesinde 3 yıllık garanti süresi sunuyor.

Ultra HD görüntü çözünürlüğü sayesinde Full HD’den daha yüksek çözünürlük vadeden Toshiba 55UL2363DT modelinde akıllı bir televizyon olarak karşımıza çıkıyor.  Televizyonda  Netflix, YouTube ve Amazon Prime Video gibi uygulamaları kullanmak mümkün. Kullanıcılar bu platformlardaki içerikleri 4K kalitesinde izleyebiliyor. Chromecast ve Bluetooth gibi özelliklerinin de yer aldığı televizyonda bir web kamera yok. Televizyonda bununla birlikte Wi-Fi ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları yer alıyor. Kullanıcılar Bluetooth desteği sayesinde klavye veya fareyi televizyona bağlayabiliyor. Ücretsiz teslimat ve kurulum seçeneği sunan televizyonun bağlantı tarafında iki adet USB ve üç adet HDMI bağlantı noktası yer alıyor. Kullanıcılar USB belleklerini televizyona takarak depolama cihazlarındaki içerikleri izleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 55UL2363DT televizyon çok yakında A101’e geliyor

Televizyonun kampanyalı fiyatı 13.399 TL olacak. Kampanya 15 Şubat’ta geçerli olacak. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Televizyon kredi kartlarıyla satın alındığında fiyatı 14.699 TL‘ye çıkıyor. Teknolojik ürünlere gelen kampanya haberlerini internet sayfamız üzerinden paylaşmak sürdüreceğiz.

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın