reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 58UA2263DT

Android TV’li Toshiba 58UA2263DT Ultra HD TV için yeni A101 kampanyası [14 Mart 2024]

Toshiba 58UA2263DT televizyon yeniden A101’e geliyor. Android TV işletim sistemi yüklü gelen televizyonda çok sayıda popüler uygulama mevcut. YouTube, Amazon Prime Video ve daha bir çok uygulamanın kullanılabileceği televizyonda dahili uydu alıcısı da yer alıyor.

Harici bir uydu alıcısına ihtiyaç duymadan uydudaki kanallar izlenebiliyor. Vestel’in servis güvencesinde 3 yıllık garanti süresi sunan Toshiba 58UA2263DT modelinde dört adet HDMI bağlantı noktası bulunuyor. Kullanıcılar bu bağlantıları kullanarak televizyona oyun konsollarını veya uydu alıcılarını kolay bir şekilde bağlayabiliyor. 4K çözünürlük sunan televizyonda iki adet USB bağlantısı var. Kullanıcılar USB bağlantı noktası üzerinden sabit disklerini veya USB belleklerini takabiliyor. Televizyonda dahili bir kamera ve 3D özelliği bulunmuyor. Bu özelliklerin televizyonda yer almaması çok da büyük bir sorun değil. Televizyonda bununla birlikte Chromecast ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları da var. Ücretsiz teslimat ve kurulum seçeneği sunan televizyona Bluetooth desteği sayesinde klavyeler de bağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 58UA2263DT televizyon uygun fiyatıyla dikkatleri üstüne çekiyor

Televizyon 14 Mart itibarıyla A101’de temin edilebilecek. Cihazın A101’deki fiyatı ise 16.999 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. A101 televizyonu satın alan kullanıcılara ücretsiz teslimat ve kurulum imkanı da sağlıyor. Televizyon 10 iş gününde kullanıcılara teslim ediliyor. Yeni indirim fırsatlarını da duyurmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER