reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 58UA2263DT

Toshiba 58UA2263DT 4K TV için yeni A101 kampanyası duyuruldu [1 Şubat 2024]

Toshiba 58UA2263DT televizyon yeniden A101’de kampanyalı olarak satışa çıkıyor. Android TV özelliğiyle gelen televizyon akıllı telefonlarda ve tabletlerde olduğu gibi uygulama kullanımına da olanak sağlıyor. Çok sayıda popüler video servisi bu sayede televizyonda izlenebiliyor.

Artık çoğu televizyon modelinde olduğu gibi dahili uyducu alıcısı bulunuyor. Harici bir uydu alıcısına ihtiyaç duymadan uydudaki kanallar izlenebiliyor. Vestel’in servis güvencesinde 3 yıllık garanti süresi sunan Toshiba 58UA2263DT modelinde dört adet HDMI bağlantı noktası bulunuyor. Kullanıcılar bu bağlantıları kullanarak televizyona oyun konsollarını veya uydu alıcılarını kolay bir şekilde bağlayabiliyor. 4K çözünürlük sunan televizyonda iki adet USB bağlantısı var. Kullanıcılar USB bağlantı noktası üzerinden sabit disklerini veya USB belleklerini takabiliyor. Televizyonda dahili bir kamera ve 3D özelliği bulunmuyor. Bu özelliklerin televizyonda yer almaması çok da büyük bir sorun değil. Televizyonda bununla birlikte Chromecast ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları da var. Ücretsiz teslimat ve kurulum seçeneği sunan televizyona Bluetooth desteği sayesinde klavyeler de bağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uygun fiyata 4K televizyon: Toshiba 58UA2263DT

Televizyon 1 Şubat itibarıyla A101’de temin edilebilecek. Cihazın A101’deki fiyatı ise 16.999 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Televizyon kredi kartlarıyla satın alındığında fiyatı 17.849 TL‘ye çıkıyor. A101 televizyonu satın alan kullanıcılara ücretsiz teslimat ve kurulum imkanı da sağlıyor. Televizyon 10 iş gününde kullanıcılara teslim ediliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER