reklamı kapat

POPÜLER

Hi-Level HL55FMN243

WebOS’lu Hi-Level HL55FMN243 için yeni A101 kampanyası [14 Mart 2024]

A101, Hi-Level HL55FMN243 televizyonu yeniden satışa sunuyor. WebOS işletim sistemi yüklü gelen televizyon akıllı telefonlarda ve tabletlerde olduğu gibi kullanıcıların uygulamalar kullanmasına ve oyunlar oynamasına imkan tanıyor.

55 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyon 2 yıl Sunny garantisiyle geliyor. Televizyonda kullanıcılar Netflix ve Amazon Prime Video gibi servislerdeki içerikleri izleyebiliyor. Ultra HD görüntü kalitesi sunan televizyon Full HD’den daha yüksek bir çözünürlük vadediyor. Dolby Audio teknolojisine de destek veren televizyonda Wi-Fi özelliği de bulunuyor. Kablosuz olarak internete bağlanabilen modelde Ethernet bağlantısı da var. Bu sayede kablolu olarak internete de bağlanmak mümkün. Cihazda bununla birlikte iki adet USB ve üç adet HDMI bağlantısı var. Wireless Display özelliğini de bünyesinde barındıran televizyonda kablosuz olarak görüntü de aktarımı da yapılabiliyor. Televizyonda sihirli kumanda bulunuyor. Bu kumanda tek tuşa dokunarak televizyonu kontrol etmeye imkan tanıyor. Sihirli kumanda ile kullanıcılar televizyondaki fonksiyonları sadece işaretleyerek kullanabiliyor. Kumandanın üzerinde mikrofon da yer aldığı için televizyon sesli komuta da destek veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hi-Level HL55FMN243 televizyonun A101’deki fiyatı ne kadar?

İki adet 8 watt gücünde hoparlöre de destek veren televizyon 14 Mart‘ta A101’da kullanıcıların beğenisine sunulacak. Televizyonun A101’deki satış fiyatı ise 11.999 TL. Cihazın taksitli fiyatı ise 12.719 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER