reklamı kapat

POPÜLER

Hi-Level HLF55FMN243

WebOS’lu Hi-Level HL55FMN243 Ultra HD televizyon için A101 fırsatı [8 Şubat 2024]

Hi-Level HL55FMN243 televizyon için A101 kampanyası duyuruldu. Fiyat/performans odaklı televizyon modelinde webOS işletim sistemi bulunuyor. Bu işletim sistemi kullanıcıların televizyona uygulamalar ve oyunlar yüklemesine olanak sağlıyor.

Önümüzdeki hafta A101’de satışa çıkacak Hi-Level HL55FMN243 55 inçlik ekran boyutuna sahip. 2 yıl Sunny garantisiyle gelen televizyonda kullanıcılar Netflix ve Amazon Prime Video gibi servislerdeki içerikleri izleyebiliyor. Ultra HD görüntü kalitesi sunan televizyon Full HD’den daha yüksek bir çözünürlük vadediyor. Dolby Audio teknolojisine de destek veren televizyonda Wi-Fi özelliği de bulunuyor. Kablosuz olarak internete bağlanabilen modelde Ethernet bağlantısı da var. Bu sayede kablolu olarak internete de bağlanmak mümkün. Cihazda bununla birlikte iki adet USB ve üç adet HDMI bağlantısı var. Wireless Display özelliğini de bünyesinde barındıran televizyonda kablosuz olarak görüntü de aktarımı da yapılabiliyor. Televizyonda sihirli kumanda bulunuyor. Bu kumanda tek tuşa dokunarak televizyonu kontrol etmeye imkan tanıyor. Sihirli kumanda ile kullanıcılar televizyondaki fonksiyonları sadece işaretleyerek kullanabiliyor. Kumandanın üzerinde mikrofon da yer aldığı için televizyon sesli komuta da destek veriyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hi-Level HL55FMN243 televizyonun A101’deki kampanyalı fiyatı ne kadar?

İki adet 8 watt gücünde hoparlöre de destek veren televizyon 8 Şubat’ta A101’da kullanıcıların beğenisine sunulacak. Televizyonun A101’deki satış fiyatı ise 11.999 TL. Cihazın taksitli fiyatı ise 12.599 TL. Teknolojik cihazlardaki yeni kampanya haberlerini paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER