reklamı kapat

POPÜLER

Huawei MateBook D16

Core i5 işlemcili Huawei MateBook D16 için yeni fiyat avantajı [Şubat 2024]

Huawei MateBook D16 dizüstü bilgisayarın fiyatı yeniden düştü. Intel‘in Core i5-13420H işlemcisinden ve 16 GB RAM’den güç alan bilgisayarda 1 TB’lık dahili depolama kapasitesi kullanılıyor.

Fiyat/performans odaklı bir dizüstü bilgisayar modeli olan Huawei Matebook D16, Windows 11 Home yüklü geliyor. 1,68 kilogram ağırlığındaki bilgisayarda Full HD çözünürlüklü 16 inç ekran bulunuyor. Ekran gövde oranı yüzde 90 olan bilgisayarda Huawei Metaline anten teknolojisi kullanılıyor. Bu teknoloji karmaşık ağ ortamlarında dahi kararlı bir ağ bağlantısı sağlıyor. Yüksek sıcaklık ve yüksek nem testinden başarılı bir şekilde geçen bilgisayarın güç tuşunda parmak izi sensörü yer alıyor. Bu sayede kullanıcılar parmak izleriyle oluşturdukları ekran kilitlerini açabiliyor. Grafik işlemcisine bakıldığında bilgisayarda Intel’in UHD grafik işlemcisinin bulunduğunu görüyoruz. Oyun odaklı bir işlemci olmayan bu grafik birimi günlük kullanıma hitap ediyor.  Otomatik olarak ayarlanan yapay zeka kamera ile “yüz yüze” bir toplantı gerçekleştirmek de mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei MateBook D16 dizüstü bilgisayarın kampanyalı fiyatı ne kadar?

SGS beş yıldızlı Wi-Fi sinyal yeteneği sertifikasını alan ilk dizüstü bilgisayar modeli olan MateBook D16, bu özelliği sayesinde dosya indirme hızını yüzde 51 oranında artırıyor. 26.999 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan bilgisayar yapılan indirimle şu anda 24.999 TL‘ye temin edilebiliyor. Yeni kampanya haberlerini de aktarmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.
Huawei
İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER