reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 32W2163DT

Uygun fiyatlı Toshiba 32W2163DT için yeni A101 fırsatı açıklandı [16 Mayıs 2024]

Toshiba 32W2163DT televizyon için yeni A101 kampanyası var. Uygun fiyatıyla dikkat çeken televizyon Türkiye’de üretilen bir televizyon olarak karşımıza çıkıyor. 1.366 x 768 piksel çözünürlük desteğiyle gelen televizyon Vestel servis güvencesiyle geliyor.

3 yıl garanti süresi Toshiba 32W2163DT bütçe dostu televizyon sahibi olmayı düşünenleri hedef alıyor. Dahili uydu alıcısını bünyesinde barındıran televizyon bu sayede kullanıcıların herhangi bir uydu alıcısına ihtiyaç duymadan uydudaki kanalları izlemesine imkan tanıyor. İki adet HDMI bağlantısına destek veren televizyon bir adet USB yer alıyor. Kullanıcılar bu sayede USB belleklerindeki içerikleri televizyonda izleyebiliyor. Wireless Display özelliğinin de yer aldığı televizyon mobil cihazlardaki görüntülerin yansıtılmasına da olanak sağlıyor. Televizyon, YouTube, Netflix, Amazon Prime Video ve Exxen gibi uygulamalar da ön yüklü olarak geliyor. Kullanıcılar bu uygulamalarda yer alan içerikleri izleyebiliyor. Televizyonla birlikte gelen uzaktan kumandanın üzerinde de bu video servislerine hızlı ulaşmak için tuşlar yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 32W2163DT televizyonun A101’deki kampanyalı fiyatı ne kadar?

Televizyonda kullanıcılar bu platformlardaki içerikleri izleyebiliyor. A101’de televizyonun fiyatı 6.199 TL olacak. 32 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alabiliyor. Kampanya 16 Mayıs‘ta geçerli olacak. Önümüzdeki günlerde yeni kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın