reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 65UL2363DT

Dolby Vision destekli Toshiba 65UL2363DT 4K televizyon için A101 fırsatı [20 Haziran 2024]

Toshiba 65UL2363DT televizyon için yeni A101 fırsatı yapıldı. 20 Haziran 2024′te A101’de satışa sunulacak televizyon 4K çözünürlük desteğiyke geliyor.. Akıllı  televizyona bu sayede uygulamalar da yüklenebiliyor.

Toshiba 65UL2363DT modelinde Netflix, Amazon Prime Video ve Exxen gibi popüler video uygulamaları kullanılabiliyor. Kullanıcılar bu platformlardaki içerikleri 4K çözünürlükte izleyebiliyor. İki adet USB bağlantı noktasının bulunduğu televizyon  kullanıcıların USB belleklerini televizyona takarak depolama cihazlarındaki içerikleri izleyebilmelerine imkan tanıyor. Televizyonda dahili bir kamera ve 3D özelliği mevcut değil. Bu özelliklerin televizyonda yer almaması çok da büyük bir sorun değil. Televizyonda bununla birlikte Chromecast ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları da var. Bu sayede kullanıcılar televizyona klavye veya fare de bağlayabiliyor. Ücretsiz teslimat ve kurulum seçeneği sunan televizyon Vestel’in servis güvencesinde 3 yıllık garanti süresiyle geliyor. Wi-Fi desteğine de sahip olan televizyon bu sayede kablosuz internet deneyimi de sağlıyor. Televizyonda Dolby Atmos ve Dolby Audio gibi özellikler de yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 65UL2363DT televizyon yakında yeniden A101’de

Önümüzdeki hafta A101’de satışa sunulacak televizyon kampanyalı fiyatı ise 18.999 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Televizyon kredi kartlarıyla taksitle de temin edilebiliyor. Farklı kampanya haberlerini de paylaşmayı sürdüreceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın