reklamı kapat

POPÜLER

Philips TAT1215BK

Philips TAT1215BK kablosuz kulaklık için yeni A101 kampanyası [28 Aralık 2023]

A101, Philips TAT1215BK kablosuz kulaklık modelini tekrardan kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bütçesini yormak istemeyen kullanıcıları hedef alan kulaklık mobil cihazlarla Bluetooth bağlantısıyla iletişim kurabiliyor.

2 yıl garanti süresine sahip olan Philips TAT1215BK modelinde IPX4 sertifikası da bulunuyor. Bu sayede su sıçramalarına karşı dayanıklı olan kulaklık müzik çalmayı kontrol etmek, sanal asistanı kullanmak veya telefon görüşmeleri için fiziksel tuşlarla geliyor. Kullanıcılar bu tuşları kullanarak kulaklığı kontrol edebiliyor. Sadece kulaklıklar 6 saate varan müzik deneyimine imkan tanırken bu süre şarj kutusuyla birlikte toplamda 18 saate kadar çıkıyor. Yalnızca şarj kutusu kablosuz kulaklığa ekstradan 12 saatlik bir güç sağlıyor. 6 mm neodimyum sürücülerle birlikte gelen kulaklıkta akılllı eşleştirme özelliği yer alıyor. Kulaklıklar şarj kutusundan çıktığında daha önceden eşleşmiş cihaza otomatik bağlanabiliyor. Kulaklık uygun fiyat etiketine sahip olduğu için ne yazik ki aktif gürültü engelleme özelliğine destek vermiyor. Aktif gürültü engelleme özelliğine destek veren kulaklıklar arka plandaki gürültüleri engelleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Philips TAT1215BK uzun konuşma süresi de sunuyor

3 saat konuşma süresi de vadeden kulaklığın A101’deki fiyatı ise 599 TL olacak. Kablosuz kulaklık kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabilecek. Cihazın taksitli fiyatı ise 629 TL. Kampanya 28 Aralık‘ta geçerli olacak. Yeni indirim haberlerini aldığımızda sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER