reklamı kapat

POPÜLER

Reeder S19 Max Pro S

Reeder S19 Max Pro S için yeniden A101’e geliyor; işte bütçe dostu telefonun kampanyalı fiyatı [28 Aralık 2023]

Reeder S19 Max Pro S akıllı telefon yeniden A101’de kampanyalı olarak satışa sunuluyor. Unisoc T606 işlemcisinden güç alan telefonda 8 GB RAM bulunuyor. Giriş seviyesine konumlanan telefondaki dahili hafıza ise 128 GB.

Reeder S19 Max Pro S modelinin ekran tarafında 720p çözünürlüklü 6,7 inç ekran karşımıza çıkıyor. Ekran 90 Hz veya 120 Hz yenileme hızına sahip değil.  64 megapiksel çözünürlüğünde kameranın tercih edildiği telefonla detaylı fotoğraflar çekilebiliyor. Yüksek çözünürlk değerinde fotoğraf çekildiğinde fotoğrafların da boyutları artıyor. Pek tabii bu çözünürlük dışında daha düşük çözünürlük değerinde de fotoğraf çekilebiliyor. Telefonda bu kamera dışında 5 megapiksel ve 2 megapiksel ön tarafında 16 megapiksellik kamera bulunuyor. Uzun bir pil ömrü için 4.000 mAh‘lik pili bünyesinde barındıran telefonda parmak izi sensörü ise ne yazik ki mevcut değil. USB-C bağlantısı üzerinden şarj edilebilen telefonda çift SIM kart desteği de bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar iki farklı hattı telefonda çalıştırabiliyor. Yüz tanıma özelliğine destek veren telefonda kullanıcılar güvenlik kilidini yüzleriyle açabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Reeder S19 Max Pro S modeli güncel Android sürümüyle geliyor

Android 13 yüklü gelen telefon 28 Aralık‘ta satışa sunulacak. Telefonun kampanyalı fiyatı ise 4.999 TL. Uygun fiyata satılan telefon bütçe dostu telefon arayanlara hitap ediyor.  Farklı indirim haberlerini de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER