reklamı kapat

POPÜLER

epic games store

Epic Games Store, 24 Aralık itibarıyla yeni bir ücretsiz oyun veriyor

Hediyelerine hız kesmeden devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 24 Aralık itibarıyla yine tek bir oyun veriliyor.

Epic Games Store tarafından bugün daha önce 539 TL‘ye satılan Ghostwire: Tokyo oyunu hediye ediliyor. Bu oyun için geçilen açıklama tam olarak şöyle: “Tokyo sakinleri tehlikeli bir okültist yüzünden bir anda ortadan kaybolunca şehir ölümcül doğaüstü güçlerin istilasına uğruyor. Ghostwire: Tokyo’da insanların kayboluşunun ardındaki karanlık gerçeği ortaya çıkarmak için BİLİNMEYENLE YÜZLEŞİRKEN intikam arayışındaki güçlü bir ruhani varlıkla işbirliği yap ve çeşitli güçlü yeteneklerde ustalaş. Doğaüstü bir varlığın etkisiyle yozlaşan Tokyo’yu benzersiz bir bakış açısından keşfet. Ultramodern gökdelenlerinde, geleneksel tapınaklarında ve dar ara sokaklarında intikamla yanıp tutuşan ruhlar olan Yokai’lerin kol gezdiği güzel ama tekinsiz şehri keşfet. Yeni nesil teknolojiden faydalanmaya imkân tanıyarak ince detaylarla göz alıcı bir biçimde resmedilen Shibuya Yaya Geçidi ve Tokyo Kulesi gibi meşhur mekânları ziyaret et. Nüfusu ortadan kaybolunca zamanda donup kalan şehri deneyimle ve aileni kurtarma görevinde gerçeküstü ölüler diyarına yolculuk yap.”

Şirketin bir sonraki ücretsiz oyunu ise 25 Aralık tarihinde belli olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store oyunculara 23 Aralık tarihinde daha önce 199 TL’ye satılan Fallout 3: Game of the Year Edition oyununu hediye etmişti. Bu oyun için geçilen açıklama tam olarak şöyleydi: 2008’in en beğenilen oyununu daha önce hiç olmadığı bir şekilde deneyimle. Karakterini istediğin gibi oluştur ve her anı hayatta kalma mücadelesiyle geçen hayranlık uyandırıcı bir kıyamet sonrası dünyasına gir. Fallout 3: Game of the Year Edition, Fallout 3 Oyun Eklenti Paketleri’nin beşini de içeriyor:

  • -Operation: Anchorage – Bir askeri simülasyona gir ve Alaska’da Anchorage’in Çinli Komünist işgalcilerinden kurtuluşu için savaş.
  • -The Pitt – Pittsburgh’ün kıyamet sonrası kalıntılarına yolculuk yap ve kendini kölelerle Raider efendileri arasındaki bir çatışmanın ortasında bul.
  • -Broken Steel – Seviye sınırını 30’a çıkar ve Liberty Prime ile birlikte Enclave kalıntılarıyla olan savaşı bitir.
  • -Point Lookout – Maryland kıyısındaki devasa, kasvetli bir bataklıkta gizemli ve ucu açık bir maceraya atıl.
  • -Mothership Zeta – İnsan kaçıran düşman uzaylılara karşı koy ve Capital Wasteland’in kilometrelerce üzerinde yörüngedeki uzaylı ana gemisinden savaşarak kaç.”

Ücretsiz Epic Games Store oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri

İLGİLİ HABERLER