reklamı kapat

POPÜLER

Volta VB7 elektrikli bisiklet

Uzun menzil sunan Volta VB7 elektrikli bisiklet için yeni indirim fırsatı

Kısa bir süre önce A101‘de satışa sunulan Volta VB7 elektrikli bisiklet satışa sunulduktan kısa bir süre önce tükenmişti.

Bu bisiklet modelini A101‘de satın alamayan kullanıcılar için yeni bir indirim haberinden söz etmek istiyoruz. Resmi fiyatı 27.270 TL olan model yapılan bir indirim fırsatında şu anda 25.633 TL‘ye satın alınabiliyor. Elektrikli bisiklet kredi kartlarıyla taksitli olarak da satılıyor. Kullanıcılar Volta VB7’yi tam olarak şarj ettiklerinde 100 kilometreye varan bir menzil sunuyor. Bu menzil değeri hava, yol ve güç koşullarına bağlı değişkenlik gösteriyor. Modelde 250 watt gücünde bir motor kullanılıyor. Bisikletteki batarya 4.5 saatte şarj edilebiliyor. Saatte 25 kilometre hıza ulaşabilen Volta VB7, batarya dahil 35 kilogram ağırlığında. Vites sistemi oalrak 7 kademeli Shimano‘nun tercih edildiği bisikletin  ön ve arka tarafında LED farlar yer alıyor. Bisiklette 5 kademeli LCD gösterge bulunuyor. Kullanıcılar bu ekran üzerinden sürüşle ilgili detaylara ulaşabiliyor. 150 kilograma kadar taşıma kapasitesi sunan bisikletin arka kısmında bagaj aksesuarı mevcut. Kullanıcılar bu bagaja alışveriş poşetlerini veya çantalarını yerleştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volta VB7 elektrikli bisiklet dayanıklı bir gövdeyle geliyor

Katlanabilir süspansiyonlu seleyle gelen bisiklette darbelere karşı mukavemeti artırılmış özel çelik şasi kullanılıyor. Fren koluna entegre zili de bünyesinde barındıran modelde batarya kolay bir şekilde çıkabiliyor. Kullanıcılar bu sayede bataryaları kolay bir şekilde evlerinde şarj edebiliyor.

Volta VB7

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın