reklamı kapat

POPÜLER

Netflix, yerli Zeytin Ağacı dizisi

Netflix, yerli Zeytin Ağacı dizisinden ilk görsel paylaşımları yaptı

Netflix, yerli Zeytin Ağacı dizisinden ilk görsel paylaşımları yaptı. İlk fotoğraflar yanında tarih duyurusu altında bir video da geldi.

Yeni yerli içerik Zeytin Ağacı hakkında Netflix tarafından şu açıklama yapıldı: “3 yakın arkadaş önce Ayvalık’a sonra da yeniden şekillendirdikleri geleceklerine doğru yolculuğa çıkar. Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz, Murat Boz, Fırat Tanış, Füsun Demirel, Rıza Kocaoğlu ve Serkan Altunorak’ın rol aldığı #ZeytinAğacı 28 Temmuz’da sadece Netflix’te.” Dikkat çeken dizi hakkında ayrıca şun detaylar da paylaşıldı: “Ada (Tuba Büyüküstün), Sevgi (Boncuk Yılmaz) ve Leyla (Seda Bakan)’nın üniversitede başlayan arkadaşlıkları yıllar içinde en zor zamanlarında bile onlara güç veren bir dostluğa dönüşmüştür. Ada, başarılı bir genel cerrah, Sevgi de hırslı bir avukattır. Leyla ise ikisinin aksine çalışıp kariyer yapmamıştır. Eşi ve oğlu ile rahat bir yaşam sürmektedir.

Ancak bu üç kadının aralarındaki güçlü bağ Sevgi’ye kanser teşhisi konduktan sonra en büyük sınavını verir. Sevgi, Ada’nın istediği gibi hastaneye yatmak yerine bambaşka bir umudun peşinden gider. Leyla’dan kendisini Zaman (Fırat Tanış) isimli gizemli bir adamı bulmak için Ayvalık’a götürmesini ister.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sevgi’yi bu kararından döndüremeyeceklerini anlayınca da çaresizce hep birlikte yola koyulurlar.  Henüz bilmedikleri şey, bu yolculuğun hayatlarını tamamen değiştireceğidir. Sevgi’nin başlattığı bu arayış, sadece onun değil Ada ve Leyla’nın da yaşamında beklenmedik olaylara neden olacaktır.”

Yerli içerik kütüphanesini ciddi şekilde büyüten Netflix, yeni rakibi Disney+ ile beraber yerli içeriklere çok önem veriyor. Aynı zamanda yakında Türkiye’ye gelecek HBO Max için de büyük yerli içerik yatırımları yapılıyor.

Netflix, yerli Zeytin Ağacı dizisi

-Diziden gelen ilk resmi görseller bunlar oldu-

Netflix Zeytin Ağacı dizisi yanında bunlar da ilginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display