reklamı kapat

POPÜLER

Volta VS2 elektrikli moped
Volta VS2

60 km menzil sunan Volta VS2 elektrikli moped için A101 kampanyası

Volta VS2 elektrikli moped A101’de satışa sunuldu. Elektrikli moped uzun menzil değeri ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.19.995 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan mopedin A101‘deki fiyatı ise 14.999 TL. Kredi kartlarıyla taksitli olarak da satılan moped tam dolu pille 60 kilometrelik menzil vadediyor. Bu menzil değeri şehir içi kullanım için yeterli görünüyor.  Volta VS2, 72V 22 AH batarya kapasitesi sunuyor.

Yol, hava ve sürücü koşullarına bağlı olarak menzil değişkenlik gösterebiliyor. 2.000 watt’lık motor gücü sunan mopedin pili 8 ila 10 saat arasında bir sürede doluyor. Saatte 45 kilometre hıza ulaşabilen moped batarya dahil 93 kilogram ağırlığında. 2 yıl garanti süresiyle gelen moped’de gelişmiş süspansiyon sistemi kullanılıyor. Geniş ve konforlu bir selenin yer aldığı aracın ön tarafında disk arka tarafında ise kampana fren bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volta VS2 farklı renk seçenekleriyle geliyor

Üç farklı renk seçeneğine sahip olan moped uygun fiyata uzun menzil değeri sunan bir moped olarak karşımıza çıkıyor. Şehir içinde elektrikli bir moped satın almayı düşünüyorsanız Volta VS2 modelini tercih edebilirsiniz. Daha uzun menzil değerine ihtiyaç duyuyorsanız piyasadaki farklı modelleri de satın alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca