reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 6

Türkiye’de satılan Xiaomi Mi Band 6, firmanın yüzünü güldürüyor

Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik modelinin yenisi Xiaomi Mi Band 6, satış performansı konusunda da gündeme gelmeye başladı.

Xiaomi Mi Band 6, geçtiğimiz hafta büyük bir satış kanalında 449 TL fiyat etiketiyle satışa sunulmuştu. Fiyat etiketi yerini aldığı modellere oranla daha yüksek olan ürün için firmadan önemli bir veri geldi.

CEO tarafından verilen bu veriye göre ürünün global sevkiyat rakamı 1 milyonu geride bıraktı. Bunun direkt olarak satış rakamı olduğu da aktarılıyor çünkü akıllı bileklik şu an yok satıyor.

Bu açıdan Xiaomi’nin yüzünü fazlasıyla güldüren ve sürpriz olmayacağı üzere aşırı popüler olan ürün, henüz birçok ülkeye yeni yeni geliyor. Xiaomi’nin bu modelden 2021’de daha çok satacağı açık şekilde görülüyor.

Mi Band 6’nın açıklanan normal yurt dışı fiyatı 35 dolar seviyesinde bulunuyor. Bilekliğin NFC’li sürümü ise 42 dolarlık bir yurt dışı fiyatına sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 6 Türkiye’de çok ses getiriyor

Kısaca hatırlamak adına üründe 1,56 inç renkli ve dokunmatik AMOLED ekran bizleri karşılıyor. Bu ekran ince çerçeveler ile sunulan deneyimi oldukça artırıyor.

İki farklı versiyona (NFC’li ve NFC olmayan) sahip olan bileklik, SpO2 (Kandaki oksijen seviyesi) ölçümü yapabiliyor. 125 mAh pili olan Mi Band 6, bununla 14 güne kadar kullanım ömrü getiriyor.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli