reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi Mi Band 5 Türkiye fiyatı en düşük rakamı gördü

Mi Band 4 üstüne konumlandırılan Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik modeli için Türkiye fiyatı yeniden en düşük seviyeye geriledi.

Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik modeli Türkiye’de hatırlarsınız normalde 369 TL‘den satışa çıkmıştı. Çıktığından bu yana halen çok talep göre dikkat çekici bu modeli şu an büyük bir satış sitesinde 215 TL‘ye almak mümkün. Türkiye satış fiyatı nadiren 200 TL altına inen model, biliyorsunuz yerini aldığı Mi Band 4’e oranla devrimsel yenilikler getirmiyor ancak yine de Türkiye pazarında öne çıkmayı ciddi şekilde başarıyor. Akıllı saatler pahalı gelenler için güzel olan ürün, uzun bir süredir Türkçe dil desteğine de sahip.

Xiaomi Mi Band 5 için bilinmesi gerekenler

Akıllı bileklik, arkasındaki özel manyetik port sayesinde kayışı çıkarmadan rahatlıkla şarj edilebiliyor. Bünyesinde 1,2 inç renkli bir AMOLED ekran yer alan ve burada Mi Band 4’e oranla yüzde 20’lik bir artış getiren bileklik, bünyesinde 100’den fazla saat arayüzü taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

NFC desteğiyle gelen ürün, 11 farklı profesyonel spor moduna sahip ve kadın sağlığı için de özel modlar taşıyor. Bağlı telefon kamerası için deklanşör görevi üstlenebilen ve gelişmiş sensörleriyle nabız ölçümü sunan akıllı bileklik Mi Band 5, yukarıda da dediğimiz gibi uyku takibi yapabiliyor. Kullanıma da bağlı olarak 2 haftaya yakın pil ömrü bulunan model, çok dikkat çekiyor

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli