reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Band Sport

Garip model OPPO Band Sport Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı

OPPO Türkiye’den bugün sürpriz bir duyuru geldi. OPPO Band Sport akıllı bileklik modeli Türkiye’de satışa sunuldu. İşte bilinmesi gereken detaylar;

OPPO Band akıllı bileklik biliyorsunuz çok uzun zamandır Türkiye’de satılıyor. Bu yüzden hiçbir fark taşımıyor gibi görünen OPPO Band Sport isimli yeni modelin Türkiye’de satışa sunulması kafa karışıklığı yaratıyor

OPPO Türkiye’nin resmi sitesinde şu an halen sadece OPPO Band yer alıyor. Bu açıdan Band ile Band Sport arasındaki farklar için resmi bir karşılaştırma da yapılamıyor.

Firmanın global sitesinde de Band Sport isimli bir model bulunmuyor. Band Sport ile Band’ı aynı fiyattan yani 349 TL‘den satışa sunan OPPO Türkiye, iki ürün arasındaki farkı henüz net olarak açıklamıyor.

Ancak aynı model üzerinden basit bir yeniden isimlendirilme yapılmış olabilir. Buna neden ihtiyaç duyulduğunu ise yüksek ihtimalle hiçbir zaman öğrenemeyeceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Band Sport ile OPPO Band’ın tasarımları da aynı

Peki model kafa karıştırmasına rağmen neler sunuyor? Resmi açıklamaya göre uykunun her saniyesinde aktif olarak kandaki oksijen (SpO2) değerini ölçebilen ürün, 1.1 inç tam renkli AMOLED ekrana sahip.

Nabız ölçme monitörüne de sahip olan OPPO Band Sport, optik sensörü sayesinde kullanıcıların nabzını gece ve gündüz ölçebiliyor. Egzersiz yapmayı kolaylaştıran OPPO Band Sport’ta koşu, yürüme, bisiklet, yüzme, badminton, kriket ve yoga dahil olmak üzere 12 farklı egzersiz modu bulunuyor.

Band Sport söylendiği kadarıyla pil için yüksek performanslı, az enerji tüketen bir işlemci kullanıyor. 100 mAh düzeyindeki pil sadece 1.5 saatte tam olarak şarj oluyor. Model Türkiye’de raflara sadece siyah renkte çıkıyor.