reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 6

Xiaomi Mi Fan Festivali’nde en çok ilgi gören ürünler açıklandı

Kısa bir süre önce Mi Fan Festivali 2021 etkinliğini gerçekleştiren Xiaomi, bu etkinlikle önemli bir başarıya imza attı. Şirket, 6-12 Nisan tarihleri arasında yaklaşık 3,05 milyon akıllı telefon ve 1,94 milyon ekosistem ürünü sattı. Festival süresi boyunca 794.000 akıllı yaşam cihazı ve 799.000 akıllı giyilebilir cihaz satıldı.

Xiaomi’nin Kurucusu, Başkanı ve CEO’su Lei Jun, 6 Nisan’da Çin’de düzenlenen MFF partisinde şunları söyledi: “Geriye dönüp geçtiğimiz 11 yıla baktığımda kullanıcılarımızla sonsuza kadar arkadaş olmayı tercih ederek çok doğru bir adım atmış olduğumuzu görüyorum. Bu süre zarfında çeşitli zorluklarla karşılaştık, ancak Mi Fanları her seferinde özverili destekleri ve yardımlarıyla dostluklarını gösterdiler.” Lei Jun ayrıca, Mi Fanlarıyla yaptığı görüşmelerde “Ar-Ge alanında kullanıcı katılımı” modeline sadık kalınacağını ve Mi Fanlarının Xiaomi ürünlerinin geliştirilmesinde önümüzdeki on yılda da büyük rol oynamaya devam edeceğini birçok kez dile getirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Fan Festivali’nde teknolojik cihazlara ilgi büyüktü

Mi Fan Festivalinde en çok ilgi gören ürünler ise Mi 11i, Mi Smart Band 6, Mi Smart Projector 2 Pro, Redmi Note 10 Pro, Redmi Note 10S, Redmi Note 10 ve Redmi Note 10 5G oldu.

İlginizi Çekebilir

Çok yüksek hıza çıkabilen elektrikli scooter