reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Fan 2020 Festivali

Xiaomi Mi Fan 2020 Festivali ve sunulan fırsatları

Teknoloji dünyasının Türkiye’deki en önemli isimlerinden Xiaomi, Mi Fan 2020 Festivali ile kişilere güzel fırsatlar sunuyor.

Xiaomi Mi Fan 2020 Festivali, firmadan yapılan resmi açıklamaya göre Türkiye’de de Hepsiburada üzerinden sunulacak kampanyalarla çok özel indirimler sunmaya hazırlanıyor. Şaşırtıcı promosyon teklifleri ve eğlenceli aktiviteleriyle dünya genelindeki Mi Fanların her yıl dört gözle beklediği bir etkinlik haline geldiği aktarılan Mi Fan Festivali’nin bu yılki teması “Akıllı ürün, akıllı yaşam” olarak belirlenmiş durumda. Söylendiği kadarıyla bu yıl festival kapsamında kullanıcıların en sevdiği sınırlı sayıdaki ürünler, yüksek indirimlerle belirli bir süre için satışa sunulacak. Favori ürünlerinin bu listede olup olmadığını görmek ve bu etkinliğe katılmak isteyen Mi Fanlar, Hepsiburada üzerinden 3 Nisan’dan itibaren Mi Fan Festival 2020 etkinlik sayfasından erişebilecekler. Xiaomi’nin fanları aynı zamanda Hepsiburada ve Mi.com/tr üzerinden oynanacak oyun sonucunda elde edecekleri indirim kuponlarını sınırlı sayıdaki Xiaomi ürünlerinin satın alımında istedikleri gibi kullanabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Fan 2020 Festivali yüzde 30’a varan indirim sunacak

Xiaomi, bu sene Mi Fan Festivali boyunca heyecan verici ürünler ve inanılmaz indirimler sunacak. Mi Fanlar, Xiaomi’nin en çok satan modelleri arasında yer alan; Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 8 ve Mi 9T’ye indirimli fiyatlar üzerinden erişebilecekler. Çok sevilen Mi Smart Band 4, Mi True Wireless kulaklık, Mi Box S ve daha fazla ürün yüzde 30’a varan indirimlerle Hepsiburada’da yer alacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firma bir ekran değişim kampanyası da sunuyor

Ayrıca Mi Fan Festivali kapsamında bir başka sürpriz ise 1-9 Nisan arası tüm Xiaomi yetkili satıcılarından Xiaomi Türkiye Garantili cep telefonu alan ve etkinleştiren kişiler, 6 ay içerisinde tek seferlik ücretsiz ekran değişim hakkına sahip olacaklar. Kullanıcılar detaylı bilgi için mi.com/tr websitesi içerisindeki “Ayrıcalıklı Servis” bölümünden detaylı bilgi alabilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin en yeni amiral gemileri