reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 13 Pro

iPhone 13 ailesi için beklenen satış fiyatları ve çıkış tarihi

iPhone 13 ailesinin satışına daha bir süre olsa da telefonla ilgili bilgilere sahip olmaya başladık. Taslak tasarımları gün ışığına çıkan model teknoloji dünyası tarafından merakla bekleniyor.

Apple’ın eylül ayında gerçekleştireceği etkinlikte duyuracağı modellerle ilgili fiyat tahminleri yapılmaya başlandı. PhoneArena internet sayfası yeni modellerin bir önceki modellerle benzer fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunulacağını belirtiyor. iPhone 13 mini’nin 699 dolardan, 13’ün 799 dolardan, 13 Pro’nun 999 dolardan, 13 Pro Max’in ise 1.099 dolardan başlayan fiyatla satışa sunulacağı iddia ediliyor. Geçtiğimiz yıl koronavirüs sebebiyle telefonlar eylül ayına yerine ekim ayında görücüye çıkmıştı. Yeni gelen bilgilere göre yeni modellerin tanıtımıyla ilgili bir sorun yaşanmayacak. Buna göre yeni modelleri eylül ayında göreceğimiz belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

A15 Bionic işlemcisiyle güçlü performans sergilemesini beklediğimiz modellerin özellikle AR performansında daha iyi performans göstermesi bekleniyor. Tasarım açısından iPhone 12 ile aynı olmasını beklediğimiz yeni ailenin Pro modellerinde 120 Hz’lik ekran desteğinin de sunulacağı dile getiriliyor.

iPhone 13 ailesi geliştirilmiş kamerayla geliyor

Kamera performansında da bu yıl iyileştirme bekliyoruz. Ancak optik yakınlaştırma konusunda radikal bir değişiklik olmayacağı iddia ediliyor. Daha ufak çentik sayesinde telefonlardaki ekran deneyiminin de daha iyi olacağını söylemek mümkün. Yeni modellerle ilgili detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

Haberde kullanılan görsel temsilidir

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın