reklamı kapat

POPÜLER

Beacon & Lively’den hem akıllı hem de şık bir bilezik [Video]

Giyilebilir teknolojiyi gerçek bir aksesuar görünümüyle birleştiren Ringly yüzüğü daha önce paylaşmıştık. İşlev olarak bildirimleri iletmekten fazlasını yapmasa da şıklığa önem veren teknoloji severlerin epey ilgi gösterdiği bu ürünü beğendiyseniz, Beacon & Lively‘nin tasarladığı bilezik tam size göre.

Tıpkı Ringly gibi teknolojik marifetlerini gizleyen ve bunun yerine şıklığıyla ön plana çıkan B&L Cuff, şıklığınızı tamamlayan normal bir bilezik gibi görünüyor. Tasarıma akıcı bir şekilde entegre edilmiş olan LED ışık bildirim geldiğinde devreye giriyor, ışığı kapatmak için tek yapmanız gereken bileğinizi şöyle bir bükmek. Gelen bildirimlerin türüne göre ışığın rengini ayarlayarak bildirimin hangi kaynaktan geldiğini de anlayabiliyorsunuz. Kişiye özel profil, öncelik listesi ve titreşim gibi çeşitli özelliklerle gelen B&L Cuff; altın, gümüş ve siyah metal kaplı seçeneklere sahip.

b&l cuff
Şarjı 5 güne kadar dayanan bilezik, FuelBand ve türevleri kadar işlevsel olmamakla birlikte giyilebilir teknolojinin adını giderek daha çok hak ettiğini göstermesi açısından önemli. Şu anda Kickstarter‘da fon toplayan B&L Cuff’ın önümüzdeki ocak ayında teslim edilmesi planlanıyor.

VİDEO