reklamı kapat

POPÜLER

Günlük takvimi gövdesinde taşıyan akıllı saat

17 Nisan 2017

Akıllı telefon üreticilerinin akıllı saatleri size hitap etmiyor, hem klasik saat şıklığını hem de sadece çok temel akıllı özellikleri bir arada istiyorsanız Calendar Watch aradığınız saat olabilir.

What? Watch çok ilginç bir ürünle saat tutkunlarına yeni bir alternatif sunuyor. Klasik saati bir vazgeçilmez olarak gören ancak aynı zamanda akıllı bir iki özellik olsa hayır demeyecek kullanıcılar için geliştirilen Calendar Watch, günlük planınızı klasik saat arayüzünü bozmadan her daim ekranında tutuyor. Favori takvim uygulamanızla beraber çalışan Calendar Watch, uygulamayla senkronize olduktan sonra günün planlı saat aralıklarını arayüzünde koyulaştırarak planı görselleştiriyor. Programları görsel olarak sunmanın yanı sıra aynı zamanda yaklaşan etkinlikler için titreşimle kullanıcıyı uyarabiliyor. Ayrıca ülkeler arası yolculuk yaptığınızda, saat bulunduğunuz ülkenin dilimine de otomatik geçiş yaparak, karmaşayı önlüyor. Calendar Watch’un mobil uygulaması hem iOS hem de Android ile uyumlu.

Calendar Watch aynı zamanda günlük şarj etmeniz gereken akıllı saatlerden değil. Cihazın pil ömrünün yaklaşık iki ay olduğu belirtiliyor. 48 saat boyunca verileri hafızasında tutan saat aynı zamanda 50 metreye kadar da su geçirmez. Tasarımına baktığımızda klasik saat şıklığını her parçasında taşıyan Calendar Watch’un gövdesi paslanmaz çelikten üretilmiş. Otomatik zaman dilimini kendi ayarlayabildiği için üzerinde herhangi bir tuş bulunmayan saatin gövdesi ise 47 mm. Akıllı saat Polar White, Gunmetal Black ve Aqua Blue olmak üzere üç farklı modele sahip. Önümüzdeki aydan itibaren satışa sunulacak olan Calendar Watch‘un Polar White ve Aqua Blue modeli 300 dolar yurt dışı fiyatıyla gelirken, Gunmetal Black için 330 doları gözden çıkarmak gerekiyor.

YORUMLAR