reklamı kapat

POPÜLER

Apple’dan 23 Nisan’a özel iPhone 7 reklamları [Video]

Bizler her ne kadar iPhone 8’e odaklanmış olsak da, Apple‘ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için hazırladığı reklamların arkası kesilmiyor. Teknoloji devi bu sefer de 23 Nisan‘a özel olarak hazırlanan ve çocuklar tarafından çekilen reklam filmleri ile karşımıza çıkıyor. Bu tanıtımlar çocuk bayramına uygun, keyifli havaları ile dikkat çekiyor.

Hepimiz oldukça iyi biliyoruz ki nisan ayı demek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı demek. Dünya üzerindeki tek çocuk bayramı olan bu özel gün her zaman farklı etkinliklerin ve reklam çalışmalarının odak noktası oluyor. Bu yıl 23 Nisan’a özel reklam çalışması yapan firmalar arasında Apple da yer alıyor. Teknoloji devi böylece “iPhone 7 ile çekildi” reklam furyasına yenilerini eklemiş oluyor.

Apple Türkiye‘nin YouTube hesabı üzerinden paylaşılan dört farklı reklam filmi bulunuyor. Bunların 11 yaşındaki üç farklı çocuk tarafından çekildiğini görüyoruz. İsimleri Eren, Beliz ve Melisa olan çocuklar iPhone 7‘nin kamerasını kullanarak keyifli anları ölümsüzleştirmeyi başarıyor. Bunlardan birinde perspektif hilesi yapıldığını görüyoruz. Köpeğin hareket etmesiyle birlikte gerçek ortaya çıkıyor. Diğer ikisinde zıplayan su balonları ve havanın keyfini çıkartan bir tavşan görüyoruz. Sonuncusunda ise Barış Manço’nun Arkadaşım Eşek şarkısı eşliğinde sevimli bir eşeği izliyoruz. Tüm bu tanıtımlar rengarenk yazılmış olan “iPhone ile çekildi” sözleriyle son buluyor. Haberimizde bahsi geçen bu dört reklam filmini hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO