POPÜLER

Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2 akıllı saat
Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2

Huawei Watch GT 2, klasik şıklığı yüksek performansla buluşturuyor

Gelişmiş teknolojilerle donatılan Huawei Watch GT 2, klasik şıklığı sayısız özellikle birleştirerek gelişmiş bir akıllı saat deneyimi vadediyor.

Günlük hayatta gerek tarzımızı tamamlayan aksesuar, gerek spor koçu, gerekse adeta bir asistana dönüşen akıllı saatler arasında Huawei Watch GT 2 bir adım öne çıkıyor. Klasik saat sadeliğinden vazgeçemeyenler için yuvarlak gövde tasarımının tercih edildiği model; zamansız şıklığın cazibesini taşıyor. Watch GT 2’nin estetik görünümü, üç boyutlu cam tasarımla destekleniyor. Tam ekran ve çerçevesiz tasarım daha geniş bir görünüm sağlıyor. 46 mm‘lik gövdeyle gelen akıllı saatte 454×454 piksel çözünürlük sunan 1,39 inç AMOLED HD hassas dokunmatik ekran yer alıyor. Daha geniş renk gamı ve LCD ekranlara kıyasla daha üstün, kontrastı daha yüksek ekran rengiyle deneyimi en üst düzeye çıkarıyor. Malzeme kalitesiyle de bir adım öne çıkan akıllı saat, değiştirilebilir arayüzlerle görünümünü adeta yeniliyor. Spora, toplantıya, akşam yemeğine ve çok daha fazlasına özel bir arayüz bulmak mümkün oluyor. Farklı kayışlar da kullanabileceğiniz akıllı saat, tarzınıza en uygun görünüm için sayısız alternatif sunuyor.

Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2 akıllı saat
Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2

Huawei Watch GT 2, etkileyici pil ömrüyle bir adım önde

Akıllı saatin AMOLED ekranı, etkileyici görsel deneyimin yanı sıra hassas bir dokunma tepkisini de beraberinde getiriyor. Bu sayede kullanıcı dostu bir kullanım sağlanıyor. Huawei Watch GT 2, Huawei’nin özel Kirin A1 işlemcisinden güç alıyor. Kirin A1 işlemci, gelişmiş bir Bluetooth işlem birimini, güçlü bir ses işlem birimini, ultra düşük güç tüketimi uygulama işlemcisini ve ayrı bir güç yönetim birimini bir araya getiriyor. Yüksek performansı bileğine taşımak isteyenlere en ideal çözümü sunan Kirin A1, aynı zamanda verimli güç tüketimiyle de öne çıkıyor. Böylece akıllı saat performanstan ödün vermeden daha uzun pil ömrü sunuyor. Öyle ki, günlük kullanımda Nabız Takip Modu, haftada 30 dakikalık Bluetooth çağrısı, 30 dakikaya kadar müzik çalma; 90 dakikalık egzersiz ve geceleri bilimsel uyku modu açıkken iki hafta boyunca çalışabiliyor. Watch GT 2 böylece şarj stresinden uzak bir akıllı saat deneyimi sağlayabiliyor. Model GPS takipli spor modunda ise 30 saatlik pil ömrü sunuyor. Tüm gün spor yapsanız dahi, akıllı saat sizi yalnız bırakmıyor.

Model gelişmiş akıllı özelliklerle de geliyor. Gelişmiş sağlık özelliklerinin yanı sıra akıllı telefonunuzla derin bir bağlantı sunan model, bildirimleri de bileğinize taşıyor. Aynı zamanda telefon çağrılarını cevaplayabileceğiniz akıllı saatle bileğinizden kolayca arama da yapabilirsiniz. Geniş depolama kapasitesiyle 500 MP3 barındırabilen akıllı saat böylece müzik keyfini de en üst noktaya çıkarıyor.

Günlük hayatın her noktasında şık tasarımı ve yüksek performansıyla size eşlik eden Huawei Watch GT 2, bileğinizden bir an olsun çıkarmak istemeyeceğiniz bir akıllı saat modeli olmayı başarıyor.

İlgili video

Akıllı saatin tanıtımı