reklamı kapat

POPÜLER

akıllı saat: Timex Ironman R300

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat: Timex Ironman R300 GPS

Akıllı saat pazarına yeni bir model daha eklendi. Timex Ironman R300 GPS isimli bu saat, özellikle pil ömrüyle dikkat çekmeyi biliyor. İşte detaylar;

Timex Ironman R300 akıllı saat saat modeli, firmanın bu alandaki ilk çözümü olarak aktarılıyor. Güncel akıllı saatlerden çok daha kaba bir tasarıma sahip olan ürün, daha çok aktif kişilere hitap ediyor. Bünyesinde kalın çerçeveler ile sarılan ufak bir her zaman açık kalabilen renkli ekran yer alan model, bu sayede tam 25 gün pil ömrü sunabiliyor. Her türlü kalemde aktivite takibi yapabilmesi yanında uyku takibi de gerçekleştirebilen model, GPS birimine de sahip. GPS sürekli açık tutulursa aralıksız 20 saat boyunca görev yapabilen Timex Ironman R300 akıllı saat saat, 30 metre su altına sorunsuz olarak iniş yapabiliyor. Nabız ölçüm özelliği de taşıyan model, bünyesinde üç adet fiziksel buton taşıyor ve titreşimli alarm desteğini de kullanıcılarına sunmayı biliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Timex Ironman R300 akıllı saat fiyatıyla da bütçe dostu

Saat firmanın buradan ulaşabileceğiniz resmi sitesinden 120 dolara satın alınabiliyor. Basit silikon kayışlar ile gelen saat, sadece temel bilgilere erişim isteyen kullanıcılar için güzel görünüyor. 41 mm’lik model için elbette Bluetooth üstünden telefonlara bağlanma desteği de aktif olarak sunuluyor. iOS ve Android için özel bir mobil uygulaması da bulunan saat, burada özellikle spor / aktivite odaklı güzel özellikler taşıyor.

İlginizi Çekebilir

Vivo’nun inanılmaz yeni akıllı telefonu karşınızda