reklamı kapat

POPÜLER

Amazfit temelli Timex Metropolitan akıllı saat modelleri tanıtıldı

Amazfit temelli Timex Metropolitan akıllı saat modelleri tanıtıldı

Xiaomi destekli Huami firmasıyla Timex arasındaki ortaklığın meyvesi Metropolitan R ve Metropolitan S akıllı saat modelleri tanıtıldı.

Geçtiğimiz günlerde sızıntısı yapılan Timex imzalı yeni akıllı saat modelleri Metropolitan R ve Metropolitan S, Amazfit saatlerin arkasındaki isim Huami ile kurulan ortaklıktan hayat bulmuş durumda. Yukarıda görebileceğiniz saatlerden Amazfit GTR temelli Metropolitan R yuvarlak, Amazfit GTS temelli Metropolitan S ise Apple Watch benzeri kare formda bir tasarıma sahip. Genel olarak oldukça şık görünen saatlerden Metropolitan R, 1,2 inç AMOLED ekrana sahip ve iOS yanında Android cihazlarla bağlantı kurabiliyor. 42 mm ve 36 mm kasalarının olduğu aktarılan saatlerden R versiyon 12 gün, S versiyon ise 14 gün pil ömrüyle karşımızda bulunuyor. Firma ilginç olarak Metropolitan S hakkında çok fazla bilgi vermiyor. Ancak akıllı saat modelinin Amazfit GTS ile hemen hemen aynı teknik detaylara sahip olduğunu düşünülüyor.

Metropolitan S

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Metropolitan R ile gündeme gelen Amazfit GTR için bilinmesi gerekenler şunlar

Çok yakında belirtli pazarlarda satışa çıkacak modellerin fiyatı ise ortak olarak 180 dolar seviyesinde yer alıyor. Bu açıdan çok pahalı olmayan saatler, başta sadece ABD ve Kanada’da elde edilebilecek deniyor. Ancak bunun ilerleyen dönemde değişeceği düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çeken modellerden Apple Watch Series 5