reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Amazfit GTR 2 ve Amazfit GTS 2

Amazfit GTR 2

Amazfit GTR 2 ve Amazfit GTS 2

Amazfit GTS 2

Türkiye ihtimalli Amazfit GTR 2 ve GTS 2 akıllı saatlerin Avrupa fiyatları belli oldu

Huami tarafından hazırlanan Amazfit GTR 2 ve Amazfit GTS 2 akıllı saat modelleri Avrupa pazarına geliyor. Modellerin fiyatları da sızdırılmış durumda.

Advertisement

Amazfit GTR’ın yerini alan Amazfit GTR 2 ve kardeşi Amazfit GTS 2, ortaya çıktığı kadarıyla 27 Ekim tarihinde Avrupa pazarında satışa çıkıyor. Modellerin Avrupa fiyatları ise ortak olarak 179 euro seviyesinde yer alıyor. Türkiye’de de ileride satılacağını düşündüğümüz saatlerden GTR 2, hatırlamak adına yuvarlak tasarımlı. 1,39 inç 450 nit AMOLED ekrana sahip model, hemen her kalemde aktivite takibi yapabiliyor ve GPS + GLONASS ile NFC desteklerini taşıyor. Elbette su geçirmeyen akıllı saat, telefon bildirimlerini üzerine alabiliyor ve kandaki oksijen değeri ölçümü yanında uyku takibi de yapabiliyor. 4 GB dahili depolama alanı olan model, tam 38 günlük bir pil ömrü sunuyor deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazfit GTR 2 ve Amazfit GTS 2 akıllı saat modelleri şık birer seçenek

Firmanın diğer modeli olan Amazfit GTS 2 ise Apple Watch’lar gibi kare yapıyı benimsiyor. Yan tarafında tek bir döndürülebilir buton yer alan ürün, 1,65 inç 450 nit AMOLED ekran kullanıyor ve GTR 2 gibi her kalemde aktivite takibi yapabiliyor. GPS’i bulunan saat, 4 GB dahili depolamaya sahip ve normal kullanımda sekiz gün gibi iyi sayılacak bir pil ömrü getiriyor.

İlginizi Çekebilir

Tam süspansiyon sistemine sahip elektrikli scooter