reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Maserati Ghibli Hybrid

Tarih verildi; Maserati Ghibli Hybrid Türkiye’ye geliyor

İtalyan lüks otomobil üreticisi Maserati, gelecek planlarına yönelik geliştirdiği Ghibli Hybrid modelinin Türkiye’ye geliş tarihini açıkladı.

Advertisement

İtalyan şirket Maserati, Avv. Giovanni Agnelli Fabrikası’nda 100 bin adetten fazla ürettiği efsane modeli Ghibli’nin hibrit versiyonunu hayata geçirmeye hazırlanıyor. Gerçekleştirdiği modernizasyon yatırımlarıyla üretim hatlarını yenileyen ve geleceğin teknolojilerini tecrübesiyle buluşturan marka, böylelikle Ghibli Hybrid ile tarihinin ilk hibrit motorlu aracını da ortaya çıkarmış olacak. Modelin ülkemizde Ekim ayında satışa sunulması planlanıyor.Tarihinde 105 yılı geride bırakan Maserati, otomobil tutkunlarının hafızalarına damga vuran Ghibli modelini yeni bir seviyeye taşıyacak. Marka sürdürülebilir bir gelecek için tüm dünya pazarlarına açıklacaklarını da duyurdu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Maserati Ghibli Hybrid, Ekim ayında Türkiye’de!

İtalyan üreticinin yaptığı bu adım oldukça önemliydi. Çünkü neredeyse bütün rakip firmalar gelecek planlarındaki içten yanmalı motorların önemini azalttı. Estetik ve güçlü otomobil üretim geleneğini yeni dönem vizyonuyla buluşturan Maserati’nin modernizasyon yatırımının meyvelerinden olan çevreci model aynı zamanda markanın ürettiği ilk hibrit motorlu otomobil olmasıyla da önem taşıyor. Ghibli Hybrid, Maserati’nin Türkiye’deki tek temsilcisi olan Fer-Mas aracılığıyla Ekim ayında Maserati tutkunlarıyla buluşacak. Modele ait fiyat bilgisi ise henüz bulunmuyor. Gelişmeleri LOG.com.tr’den takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Merakla beklenen Mercedes-AMG A45, drift moduyla heyecanı artırıyor