reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Timex Metropolitan R akıllı saat

Timex Metropolitan R akıllı saat Türkiye’de satışta; işte fiyatı

Xiaomi destekli Huami firmasıyla Timex arasındaki ortaklığın meyvesi Metropolitan R akıllı saat Türkiye’de de satışa çıktı.

Timex imzalı yeni akıllı saat modelleri geçtiğimiz aylarda Metropolitan R ve Metropolitan S, Amazfit saatlerin arkasındaki isim Huami ile kurulan ortaklıktan hayat bulmuştu. İşte bu modellerden Amazfit GTR temelli Metropolitan R, büyük bir satış kanalı üzerinden Türkiye’de de satışa sunuldu. Yurt dışından 15 gün içinde gümrük sorunu olmadan kapıya teslim şeklinde satışa çıkan modelin 42 mm sürümü için konulan fiyat ise 2.840 TL olarak görünüyor. Genel olarak oldukça şık görünen yuvarlak yapıdaki Metropolitan R, 1,2 inç AMOLED ekrana sahip ve iOS yanında Android cihazlarla bağlantı kurabiliyor. Şimdilik sadece 42 mm versiyonu Türkiye’de satılan ancak 36 mm versiyonu da olan saat, açıklandığı kadarıyla 12 gün pil ömrü sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Metropolitan R ile hemen hemen aynı özellikleri 800 TL’ye sunan Amazfit GTR akıllı saat için bilinmesi gerekenler şunlar

Saatin 47 mm versiyon 1,39 inç 454×454 piksel, 42 mm model ise 1,2 inç 390×390 pikselAMOLED ekran üzerine kuruluyor. Gorilla Glass 3 ile korunan saat, iOS ve Android cihazlarla Bluetooth 5.0 üzerinden bağlantı kurabiliyor. 50 metre derine indirilebilen akıllı saat Amazfit GTR, her kalemde detaylı aktivite takibi yapabiliyor. Modelin 47 mm versiyonu 410 mAh piliyle normal kullanımda tam 24 gün, 42 mm versiyonu ise 195 mAh piliyle normal kullanımda 12 gün boyunca görev yapıyor. Bu süreler basit saat modunda 74 ve 34 gün gibi inanılmaz sürelere kadar çıkabiliyor. NFC’si bulunan saatin, GPS + ve GLONASS destekleri de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çeken modellerden Apple Watch Series 5