reklamı kapat

POPÜLER

Craash

Yerli “hikaye tarzı tanışma ve sohbet” uygulaması Craash [İndir]

Mobil uygulama dünyasında yerli bir seçenek daha eklendi. Karşınızda hikaye tarzı tanışma ve sohbet uygulaması Craash ve hakkında bilinmesi gerekenler.

Son yılların popüler paylaşım formatı olan “story” yani hikayeler’i tanışma ve sohbet uygulamasına çeviren Craash, kısa süre önce iOS ve Android için indirmeye sunuldu. İndirmesi ve kullanması tamamen ücretsiz olan yerli uygulama, kullanıcılarına kalıcı bir profil oluşturmadan, birer saatlik hikayeler atarak yeni insanlarla tanışma imkanı sunuyor. Profil oluşturma ve kişisel bilgiler paylaşma derdi olmadan tek bir fotoğrafla kullanıcıların sohbet arkadaşı bulmasını sağlıyor olmasıyla kullanımı oldukça kolay olan uygulama, oldukça sade ve kullanışlı bir arayüze sahip. 17 yaş üstü herkese açık olan Craash uygulaması, paylaşılan fotoğrafları sadece 1 saat yayında bırakıyor ve kullanıcılar karşılıklı olarak birbirlerini beğendiklerinde “Craash olarak” eşleşerek sohbet edebiliyor veya bu kişiler isterlerse birbirleriyle farklı fotoğraflarını da paylaşabiliyor. Ayrıca kullanıcı, sohbeti 1 saatlik sürenin dışına taşımak istemediğinde, yeni bir paylaşımda bulunana kadar Craash’te görünmüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Craash uygulaması yeni ilişkiler için en kolay çözümlerden

Geliştiriciden yapılan açıklamaya göre hassas içeriklere müdahale konusunda dikkatli davranılıyor. Müstehcenlik, şiddet ve suç unsuru içeren paylaşımlar silinerek paylaşımı yapan kişinin hesabı kapatılıyor deniyor. Ek olarak kullanıcılar, rahatsızlık duydukları paylaşımları, paylaşımların üzerinde yer alan “şikayet et” butonunu kullanarak Craash yöneticilerine raporlayabiliyor. Dikkat çeken yerli uygulamanın iOS ve Android sürümlerine direkt olarak aşağıdan ulaşabilirsiniz.