reklamı kapat

POPÜLER

Qute

15 bin TL’lik otomobil çok yakında Türkiye’de

Bajaj isimli Hintli şirket dünyanın en ucuz aracını bu hafta satışa sunuyor. Hürriyet’in aktardığı habere göre motosiklet şirketlerinden biri olan Bajaj, Türkiye’de Kuralkan Holding çatısı altında dört kişilik aracı Qute’yi Hindistan’dan önce Türkiye’deki otomobil tutkunlarıyla buluşturacak.

Qute
Bu hafta çarşamba günü gerçekleşecek lansmanla görücüye çıkacak araç, motosiklet sınıfında Türkiye’de piyasaya sürülecek. Bünyesinde barındırdığı 13 beygirlik 217 cc’lik su soğutmalı motosiklet motoruyla saatte maksimum 70 kilometre hız yapabilen aracın kullanılabilmesi için motosiklet ehliyetine ihtiyaç duyulmadığı belirtiliyor. Otomobil ehliyetiyle de kullanılabilen araç oldukça uygun fiyat etiketine sahip. Avrupa 4 tekerlekli motosiklet yönetmeliğine uygun ilk Hint malı olan bu araç Türkiye’de 15 bin TL‘den satışa sunulacak.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“15 bin TL’lik otomobil çok yakında Türkiye’de” için 2 cevap

  1. Pro Dct Corp dedi ki:

    217 cc.lik bir motor 4 kişiyi kesinlikle çekmez,ayrıca 15.000 tl çok pahalıi,, kendi ülkelerinde veya başka ülkelerde bu kategorideki ekonomi araçları çevre dostu olduğu için teşvik amacı ile neredeyse bedava rakamlara satılırken türkiyede yine kazık yine kazık………

  2. Çağrı Bostancı dedi ki:

    Fiyatı neyse de bu araçlar trafik güvenliği ve sağlığı için riskli. Kazaya ve trafik sıkışıklığına neden olur. Güvenli olduğuna ve güvenilir olduğuna inanasım gelmiyor.